Podobne strony

 • Wirtualny Wszechświat - Matematyka

  Matematyka
  Inetesująca witryna zawierająca 17 ciekawych twierdzeń matematyki klasycznej i współczesnej, "apologię matematyka", czyli jeden z najgłośniejszych tekstów o matematyce i procesie tworzenia oraz mnóstwo innych matematycznych ciekawostek.
 • Baza Matematyków Polskich

  Matematyka
  Serwis daje możliwość przejrzenia bazy danych polskich matematyków. Wygodna i parktyczna wyszukiwarka uwzględnia przy zapytaniu nazwisko, stopień naukowy, specjalności lub sekcję, do której poszukiwna osoba należy. Na stronie także spis linków do instytutów matematyki na uczelniach wyższych w Polsce.
 • Matma dla ciekawych

  Matematyka
  Na stronie omówiona została historia matematyki oraz zgromadzono tu spory zbiór ciekawych zadań wraz z rozwiązaniami.
 • Strona Eugeniusza Jakubasa

  Matematyka
  Autor zamieszcza szereg artykułów dotyczących nauczania matematyki w szkole średniej, pracy z kalkulatorem oraz programów matematycznych i gier komputerowych, które mogą pomóc w zrozumieniu zagadnień. Nauczyciele odwiedzający stronę mogą również zapoznać się z konspektami i scenariuszami lekcji matematyki z komputerem. Wszystkie opracowania dostępne również w formie spakowanych plików.
 • Z matematyką na ty

  Matematyka
  Nauczycielka matematyki w gimnazjum przedstawia na swojej stronie przykładowe sprawdziany dla poszczególnych klas, ponadto różne ciekawostki matematyczne oraz sylwetki wielkich matematyków.


:: Pierwiastek.pl - matematyka. matura, wzory, matura z matematyki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pierwiastek.pl

Kategorie:

Opis:

Serwis poświęcony matematyce. Materiały, wzory, zadania: algebra, arytmetyka, geometria, analiza, funkcje. Matura z matematyki: zadania i wzory. Prawdziwa matematyka!

Słowa kluczowe: