Podobne strony

  • ul. Żwanowiecka 20

    Turystyka i podróże
    Nie od dzisiaj wiadomo, że aby nauka była efektywna, potrzebne są właściwe warunki. W hotelu Boss doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w następstwie tego oferujemy naszym klientom profesjonalne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesne narzędzia praktyczne do przekazywania wiedzy, a do tego dla komfortu naszych gości sale są klimatyzowane. Dla kompleksowości naszych usług gwarantujemy każdemu gościowi konferencyjnemu gratisowy voucher, pozwalający na skorzystanie z takich atrakcji, jak basen sportowy, sauna, jacuzzi czy siłownia. Dzięki przyjemnie spędzonemu czasowi każde szkolenie będzie efektywne jak nigdy dotąd. Osoby niezwiązane z żadną firmą też spotkają się u nas z ciepłym przyjęciem i będą mogły skorzystać z jednego ze 136 komfortowych pokoi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie przydatne informacje:
  • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm

    Oświata i edukacja
    Dom Wiedzy to jedyna firma szkoleniowa z takim portfolio! Zaufało im kilkadziesiąt firm, wśród których znajdują się globalni liderzy rynku. Kurs Kadry i Płace (Warszawa), szkolenia Prawo Pracy, szkolenia ABI, szkolenia Kadry i Płace, ZFŚS – to tylko niektóre kursy znajdujące się w bogatej ofercie Domu Wiedzy. Firma oferuje własne sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy. Podnieś kompetencje swoich pracowników, organizując im szkolenie Prawo Pracy lub inne. Sprawdź p


:: Folwark Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.folwarkklepisko.pl

Kategorie:

Opis:

Oferujemy: szkolenia i konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim, sale szkoleniowe i konferencyjne, imprezy integracyjne, imprezy motywacyjne i firmowe, wyjazdy i eventy dla firm, tanie noclegi. Folwark Klepisko gwarantuje profesjonalną obsługę, niezwykle komfortowe warunki pracy, zabawy i zakwaterowania. Naszym atutem są też przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!