Podobne strony

 • ABC Hurtownia Części Zamiennych

  AGD
  Prezentacja sklepu internetowego, który prowadzi hurtową sprzedaż części zamiennych i zapasowych AGD do produktów firm Zelmer, Niewiadów oraz Meska. Ponadto na stronie zamieszczona jest oferta prezentująca sprzęt AGD wyżej wymienionych producentów, a także osprzęt do chłodnictwa i klimatyzacji. Płatność gotówką, przedpłatą lub przy odbiorze.
 • KARCHER - maszyny czyszczące

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta firmy produkującej urządzenia czyszczące.
 • Wypożyczalnia Elektronarzędzi i Sprzętu Budowlanego Diaton

  Remonty maszyn budowlanych
  Przedsiębiorstwo jest dealerem systemów mocowań i prowadzi sprzedaż komisową oraz wynajem urządzeń budowlanych. Na stronie lista posiadanych maszyn, betoniarek, nagrzewnic, młotów pneumatycznych, zagęszczaczy gruntów, wibratorów i wielu innych.
 • Elcomp Sp. z o.o.

  Producenci
  Producent i dystrybutor odkurzaczy z filtrem wodnym oraz uniwersalnego filtra wodnego do odkurzaczy kubełkowych, dystrybutor sprzętu AGD.
 • Zelmer

  Producenci
  Strona domowa jednego z największych krajowych producentów AGD. Zelmer posiada w swojej ofercie m.in. odkurzacze, roboty kuchenne, kawiarki. Strona zawiera informacje o produktach, o historii i strategii firmy, jest tu też wykaz krajowych i zagranicznych przedstawicieli.


:: AKS - autoryzowany partner Karcher ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aks.pl


Opis:

Odkurzacze, myjki, myjki samochodowe, sklep karcher, maszyny czyszczące, zamiatarki, wysokociśnieniowe, mycie cystern, myjnie samoobsługowe, szorowarki. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Karcher, specjalizującej się w produkcji maszyn czyszczących.