Podobne strony

 • LADONA CONSULTING - Doradztwo prawno-podatkowe

  Porady prawne
  Strona, działającej od 1988 roku firmy, oferującej szeroki zakres usług, szczególnie w zakresie porad prawnych. LADONA m.in. zajmuje się kompleksową obsługą spraw związanych z kształtowaniem stosunków gospodarczych, tworzeniem i przekształcaniem przedsiębiorstw, obsługą transakcji zbycia udziałów oraz pomocą dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Pełna lista usług, z szerszym omówieniem, dostępna jest na stronie. Znajdziesz tu ponadto oferty spółek do sprzedaży, zaprenumerujesz darmowy comiesięczny e-zin firmy i ściągniesz wzory dokumentów w formatach pdf i word.
 • Biuro Rewizyjne "MA"

  Doradztwo finansowe
  Strona biura rewizyjnego z Małopolski, świadczącego usługi w zakresie audytów finansowych, doradztwa prawnego i finansowego oraz kontrollingu.
 • Agencja nieruchomości Kodeks

  Agencje nieruchomości
  "Kodeks" zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, a także oferuje doradztwo prawne, wycenę wartości nieruchomości. Firma pomaga w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Jako jedna z nielicznych agencji na warszawskim rynku nieruchomości udziela gwarancji bezpieczeństwa zawarcia transakcji. Na stronie istnieje możliwość wyszukania ogłoszeń.
 • Wspólnoty mieszkaniowe

  Inne
  Strona firmy zajmujacej doradztwem prawnym w zakresie zarzadzania nieruchomościami.
 • Fiskus

  Porady prawne
  Na stronie można znaleźć informacje przydatne przy prowadzeniu firmy: m.in. poradnik jak ją założyć, fachowe komentarze do aktualnych przepisów prawnych, interpretacje i wyjaśnienia resortu finansów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Usługi inne » Inne

:: Usługi dla Firm ::

Nasza ocena:
Adres: http://uslugidlafirm.pl

Kategorie:

Opis:

Usługi dla firm to alternatywne rozwiązanie dla firm chcących afirmować nowoczesny wizerunek własnej firmy w prestiżowym i eleganckim biurze w różnych miastach Polski. Projekt skierowany jest do firm nowo powstałych, rozwijających się oraz prężnie funkcjonujących na rynku, dla których stacjonarne biuro jest zbędne w procesie zarządzania i kierowania firmą.