Podobne strony

 • BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o.

  Agencje nieruchomości
  BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko pojętych finansach i budownictwie. Firma oferuje szeroką gamę usług konsultingowych dotyczących: wdrażania systemów zarządzania wg norm ISO, analiz, ekspertyz gospodarczych, wycen nieruchomości. Specjalizuje się w wykonawstwie prac remontowo-montażowych. Strona szczegółowo prezentuje każdy z rodzajów działalności.
 • K&G PARTNERS

  Agencje nieruchomości
  Do zakresu działalności firmy należy pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie powierzchni rezydencjonalnych, powierzchni komercyjnych; sprzedaży gruntów inwestycyjnych. Świadczy też usługi związane z doradztwem i analizą rynku nieruchomości oraz profesjonalną wyceną nieruchomości. Na stronach znajduje się łatwy w obsłudze i szybki system wyszukiwania interesujących ofert.
 • Agencja nieruchomości Kodeks

  Agencje nieruchomości
  "Kodeks" zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, a także oferuje doradztwo prawne, wycenę wartości nieruchomości. Firma pomaga w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Jako jedna z nielicznych agencji na warszawskim rynku nieruchomości udziela gwarancji bezpieczeństwa zawarcia transakcji. Na stronie istnieje możliwość wyszukania ogłoszeń.
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami "Delta" S.C.

  Agencje nieruchomości
  Biuro specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami tj. sprzedaży i wynajmie lokali mieszkalnych i apartamentów, sprzedaży działek budowlanych i letniskowych, sprzedaży i wynajmie domów mieszkalnych, sprzedaży lub wynajmie obiektów na zlecenie developera, sprzedaży i wynajmie powierzchni komercyjnych oraz pozyskiwaniu terenów i obiektów na zlecenie inwestorów. Ponadto biuro świadczy usługi wyceny nieruchomości, regulacji stanów prawnych, pośrednictwo w uzyskaniu kredytów hipotecznych, a także doradztwo w zakresie inwestycji.
 • Firma Usługowo-Projektowa "AB-SZAC"

  Inne
  Strona poświęcona grupie konsultantów Politechniki Krakowskiej świadczącej usługi w zakresie szacowania nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, zarządzania nieruchomościami, wykonawstwie planów realizacyjnych, biznesplanów, systemów monitoringu przedsiębiorstw oraz harmonogramów finansowania przedsięwzięć i użycia zasobów.


:: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Kulwikowska-Popiołek ::

Nasza ocena:
Adres: http://wycena.gda.pl


Opis:

Kancelaria zajmuje się wyceną nieruchomości, majątku mienia, wycena przedsiębiorstw, firmy. Wykonuje operaty szacunkowe, analizy, ekspertyzy, kosztorysy dla celów zabezpieczenia kredytu, sprzedaży, zakupu, podatkowych, księgowych, odszkodowań. Współpracuje z fachowcami z dziedzin budownictwa, ekonomii,finansów, prawa.