Podobne strony

 • No limit - transport i spedycja

  Transport
  Firma zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną przedsiębiorstw, spedycją i magazynowaniem. W ofercie: dystrybucja od drzwi do drzwi, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, prowadzenie magazynów handlowych, prowadzenie magazynów zapasów, doradztwo logistyczne, dzierżawa powierzchni magazynowych, składowanie towarów całopaletowych.
 • Roger S.C.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych głównie w systemach alarmowych.
 • SATEL

  Techniczna ochrona mienia
  Producent systemów alarmowych własnej konstrukcji, który specjalizuje się w dialerach umożliwiających monitoring telefoniczny i powiadomieniach głosowych.
 • TESAMED

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Przedsiębiorstwo, w jednej ze swych działalności, zajmuje się ogrodzeniami i bramami. Na stronach www przykłady realiacji oraz opis materiałów i technologii wykonania.
 • P.T.H. Almatel S.C.

  Alarmy, zabezpieczenia
  Sklep internetowy oferujący urządzenia alarmowe i zabezpieczające (centrale alarmowe, czujki, kontaktrony, telewizja CCTV, obiektywy, urządzenia bezprzewodowe, krosownice, kamery przemysłowe); artykuły i materiały instalacyjne; oraz urządzenia kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.


:: Alarm-hurt.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alarm-hurt.pl


Opis:

Monitoring, telewizja przemysłowa, centrale alarmowe, czujki - profesjonalny sklep z urządzeniami stosowanymi w systemach technicznej ochrony mienia. W ofercie sprzęt firm: BCS, Risco Group, Rokonet, Satel, Bosch, AVTech, Heitel.