Podobne strony

 • Luks Sp z o.o.

  Sieci - budowa, projekty
  Wykonawstwo instalacji elektroenergetycznych i teletechnicznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej, produkcja rozdzielnic NN oraz wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
 • PZT - Inwestel

  Sieci - budowa, projekty
  Firma zajmuje się instalacją i uruchamianiem urządzeń teletransmisji i radiolinii, central cyfrowych, instalacja urządzeń stacji bazowych GSM.
 • Hero

  Sieci - budowa, projekty
  Usługi dotyczące inwestycji budowlanych, elektrycznych, telekomunikacyjnych, instalacji sieci, infrastruktury technicznej itp.
 • Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

  Sieci - budowa, projekty
  Wykonuje: kablowe linie telekomunikacyjne światłowodowe, i metalowe w pełnym zakresie, montaż i uruchomienie urządzeń komutacyjnych, teletransmisyjnych i zasilających.
 • Citycom Polska

  Sieci - budowa, projekty
  Doradztwo telekomunikacyjne, projektowanie instalacji lokalnych i rozległych sieci teleinformatycznych, dostawę urządzeń łączności i transmisji danych, wykonywanie sieci teleinformatycznych, dostawę i instalację zakładowych systemów przywoławczych, dystrybucja i montaż systemów kontroli dostępu w tym iskrobezpiecznego systemu w strefach zagrożonych GNOM, dystrybucję słuchawek nagłownych.


:: Ambiens - ekspertyzy środowiskowe ::

Opis:Firma Ambiens oferuje kompleksową obsługę środowiskowego postępowania w procesach inwestycyjnych w branży łączności bezprzewodowej (urządzenia nadawcze generujące niejonizujące promieniowanie elektromagnetyczne) oraz w sektorze odnawialnej energii wiatrowej (turbiny wiatrowe, farmy wiatrowe).

Słowa kluczowe: