Podobne strony

 • Hiszpania Costa Blanca apartamenty do wynajęcia

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Apartamenty w willach położonych na hiszpańskim wybrzeżu - do wynajęcia.
 • Interhome

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Strona pośrednika w wynajmowaniu obiektów wakacyjnych (domki, mieszkania, apartamenty, wille, zamki) w całej Europie. Z oferty Interhome możesz skorzystać nad morzem i w górach, w nowoczesnych, pełnych życia centrach turystycznych, jak równiez w nieco oddalonych od cywilizacji regionach: w małych, uroczych górskich miejscowościach. Tutaj przejrzysz katalog ofert oraz zarezerwujesz wybrany obiekt.
 • Domek w Suchej Horze

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Jeżeli chcesz dobrze odpocząć, z dala od zgiełku i hałasu codziennego życia, możesz skorzystać z propozycji wypoczynku na Słowacji (2 km od przejścia granicznego w Chochołowie-Sucha Hora). W domku może mieszkać 12 osób, jest to autentyczna, stara, drewniana góralska chata. Na stronie znajdują się również propozycje indywidualnych wycieczek, zdjęcia, opis dojazdu.
 • Górska chata Orličan

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Na stronie znajdują się informacje o chacie w Górach Orlickich, a także o atrakcjach turystycznych, kulturalnych i sportowych (szkoła narciarska, fitness i pływalnia) okolicy. Gospodarze proponują pobyty rekreacyjne i zdrowotne (szczególnie dla alergików i osób z chorobami dróg oddechowych), kursy narciarskie, ferie dla szkół, jazdę na koniach, saniach, w bryczce. Cennik, galeria zdjęć.
 • Chata w Jasenikach

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Chata leży w osadzie rekreacyjnej Filipovice (690 m n.p.m.) w Czechach. Jest popularnym miejscem letniego i zimowego wypoczynku. Na stronie znajdują się informacje o warunkach pobytu, możliwościach turystyczno-rekreacyjnych w okolicy (m.in. wyciąg, basen, kort tenisowy, boisko), zdjęcia i opisy.


:: Apartbookers S.C. ::

Opis:

Portal oferujący wynajem apartamentów w Krakowie, w Zakopanem, w Poznaniu, we Wrocławiu i wielu innych miastach Polski i Europy. Najtańsze oferty noclegów, wysoki standard apartamentów.

Słowa kluczowe: