Podobne strony

 • Ośrodek Rehabilitacyjny i Opiekuńczy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu

  Sanatoria i uzdrowiska
  Znajdziesz tutaj ogólne informacje dotyczące Ośrodka Rehabilitacyjnego i Opiekuńczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu.
 • Polski Związek Głuchych

  Stow. dla niepełnosprawnych
  Celem Polskiego Związku Głuchych jest zrzeszanie osób niesłyszących i innych osób z wadą słuchu dla zapewnienia im pomocy we wszystkich sprawach życiowych. Pomoc ta obejmuje diagnozę i rehabilitację: słuchu i mowy, rozwoju intelektualnego i psychicznego. Stowarzyszenie poza tym: szkoli i przygotowuje rodziców i opiekunów do samodzielnej pracy rehabilitacyjnej z dzieckiem, organizuje turnusy rehabilitacyjne, prowadzi bank aparatów słuchowych, wypożyczając je podopiecznym na czas oczekiwania na własny aparat oraz prowadzi wiele innych działań.
 • Przedsiębiorstwo Turystyczne Bałtex

  Nad morzem
  Na stronie znajdziesz informacje o ośrodkach wypoczynkowo - sanatoryjnych Zefir i Korab.
 • Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju

  Sanatoria i uzdrowiska
  Centrum Rehabilitacji w Horyńcu Zdroju to jeden z najnowocześniejszych ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce. Pełny komfort, świetnie wyposażone pokoje, gabinety zabiegowe, czyste powietrze, wody zdrojowe oraz fachowa i serdeczna obsługa stwarzają znakomite warunki do rehabilitacji i wypoczynku. Zanim się tam wybierzesz, zajrzyj na tę stronę.
 • Noclegi nad morzem

  Serwisy informacyjne
  Na stronie znajdziesz informacje o możliwości wypoczynku i noclegów nad morzem w okolicach Jarosławca, Ustki oraz Darłowa. Zamieszczono tu adresy www gospodarstw agroturystycznych, ośrodków wczasowych, kwater prywatnych, campingów, pól namiotowych, pensjonatów oraz ośrodków rehabilitacyjnych.


:: Ośrodek Zorza ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.orwzorza.pl

Kategorie:

Opis:

Ośrodek Zorza w Dziwnówku oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON oraz pełnopłatne wczasy. Bliskość plaży (tylko 100 m), pokoje z łazienkami iTv, dyskoteki, wieczorki przy muzyce, pogadanki medyczne i wiele atrakcji w trakcie turnusu to tylko kilka z atutów ośrodka. Na stronie jest cennik, terminy turnusów, opis i galeria zdjęć.