Podobne strony

 • Wydawnictwo GREG

  Podręczniki
  W ofercie znajdują się podręczniki dla podstawówki i szkoły średniej (j. Polski, matematyka, historia, biologia).
 • Gimnazjum

  Serwisy informacyjne
  Serwis dedykowany polskim gimnazjom. Na stronie znaleźć można informacje o podręcznikach, reformie, instytucjach oświatowych, mapkę polskich gimnazjów i wiele innych cennych informacji. Autorzy serwisu zapraszają do współredagowania nauczycieli, edukatorów i rodziców.
 • Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

  Porady
  Spis książek wydanych przez wydawnictwo z dziedziny elektroniki. Podzielone na kategorie : podręczniki, poradniki, katalogi, monografie.
 • Centrum Informacji Menedżera

  Konsulting
  CIM jest prywatną firmą konsultingową. Jej działalność obejmuje: consulting dla przedsiębiorstw, wydawanie serii literatury biznesu "Lektury Menedżera", organizację szkoleń i kursów. Ponadto CIM prowadzi własną księgarnię (także wirtualną) oferującą tytuły z literatury biznesu i pomocy do nauki języków.
 • Edition 2000

  Wydawnictwa
  Wydawnictwo posiada ofertę książek przeznaczonych dla użytkowników komputera, m.in. serię ABC komputera. Ponadto poleca książki z serii Powtórka z literatury, Testy na medycynę, oraz serię Ciekawostki.


:: Księgarnia Cyfrowych publikacji ::

Nasza ocena:
Adres: http://takaokazja.nextore.pl

Kategorie:

Opis:

Nasza księgarnia oferuje książki, prasę oraz czasopisma wyłącznie w cyfrowej formie to jest w jednym z dwóch nowoczesnych formatów - pdf i mp3.