Podobne strony

 • Psychoterapia przez Internet

  Rehabilitacja - miejsca
  Jak czytamy, strona została stworzona po to, aby pomóc osobom cierpiącym, które z różnych przyczyn osobiście nie mogą zwrócić się o pomoc do psychologa. Specjaliści uczą zgłaszającego się, jak radzić sobie z własnymi problemami. Wszystkie dane jak i cały proces leczenia podlegają ścisłej tajemnicy lekarskiej.
 • Katedra i Klinika Psychiatrii UW

  Psychiatria i psychologia
  Angielskojęzyczne przedstawienie jednostki UW zajmującej się działalnością dydaktyczną, badawczą i terapeutyczną w zakresie chorób psychicznych. Publikacje, dysertacje, przebieg zajęć na studiach.
 • Sekcja Psychogeriatrii i Choroby Alzheimera Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

  Psychiatria i psychologia
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zarządu sekcji, konferencji i szkoleń, aktualności oraz "Rocznika psychogeriatycznego". Ponadto możesz dowiedzieć się niemal wszystkiego o wczesnym rozpoznawaniu i leczeniu otępienia typu Alzheimera oraz problemach wieku podeszłego.
 • Prywatny Gabinet Terapeutyczno - Diagnostyczny

  Psychiatria i psychologia
  Znajdziesz tutaj informacje o rodzaju usług, cennik oraz ogólne wiadomości o gabinecie.
 • Polski Portal Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Poradnik Medyczny oferujący: leksykon zdrowia, katalog lekarzy, informator, porady lekarskie i sklep. Udostępnia rzetelne archiwum artykułów, recenzowane przez znane autorytety medyczne o tematyce: zdrowie, profilaktyka chorób, choroby, racjonalna dieta, diagnostyka, terapia, pediatria, stomatologia oraz wiele innych.


:: dr Joanna Hładuńska (Podciechowska) - psycholog, neuropsycholog, psycholog dziecięcy - Łódź ::

Opis:

Strona bardzo doświadczonej, łódzkiej psycholog, absolwentki Psychologii UŁ, pracującej również w ICZMP (Łódź). W pracy łączy swoje dwie pasje: neuropsychologię oraz pracę z dziećmi, co pozwoliło zgromadzić ogromne doświadczenie w terapii. Pomaga również w ukierunkowywaniu rozwoju intelektualnego dzieci.