Podobne strony

 • Biuro Podróży GLOBETROTTERS

  Biura podróży
  Największym atrybutem biura jest Call Center, gdzie możliwe jest poznanie wielu ofert u jednego agenta. Oznacza to, że jeden telefon może pomóc zaplanować wakacje szybko i łatwo. Na stronie znajdują się krótkie prezentacje touroperatorów, willi z basenami, apartamentów, last minute etc. Biuro oferuje pomoc w organizacji każdego rodzaju wypoczynku.
 • Touch Partner Sp. z o.o.

  Telekomunikacja
  Autoryzowany partner Avaya, oferuje rozwiązania teleinformatyczne dla firm, Call/Contact Center, integrację systemów. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie - na stronie.
 • essyo.pl

  Inne
  ESSYO - zajmujemy się tworzeniem, wdrażaniem, integrowaniem oraz utrzymaniem oprogramowania dostosowanego do Państwa potrzeb.
 • QUMAK-SEKOM SA

  Usługi projektowania www
  Call center QUMAK-SEKOM SA - integracja systemów informatycznych (CRM, Call Center - integracja sieciowa, biznesowa, aplikacji).Zapewniamy integracja systemów informatycznych na najwyższym poziomie, zapewniając najnowocześniejszy rozwiązania i najnowsze metody.
 • Monety - strona Rysia

  Hobby i pasje
  Prywatna strona numizmatyczna skupiająca się głównie na monetach polskich. Na stronie znaleźć można zarówno najświeższe infrmacje numizmatyczne jak również prywatne przemyślenia. Znajdziemy tam ifnrormacje o nowych emisjach monet okolicznościowych oraz kolekcjonerskich, o ciekawych wydarzeniach numizmatyczncyh oraz wiele innych intereujących spostrzeżeń przydatnych podczas zbierania monet.


:: AZSoft Call Center ::

Nasza ocena:
Adres: http://azsoft.pl

Kategorie:

Opis:

Contact Center Azsoft oferuje pełny zakres usług telemarketingu na zlecenie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi komunikacji: telefon, sms, mms, internet, e-mail, fax jak również przesyłka pocztowa. To nie tylko Contact Center, to Call Center.