Podobne strony

 • EuroTech Polska

  Bankomaty, karty płatnicze
  Firma oferuje m.in.: atrament do drukarek marki JET-TEC, materiały eksploatacyjne marki 3M Imation, pośrednictwo ubezpieczeniowe, karty kredytowe, projektowanie i wykonawstwo stron www.
 • Karty bankowe i bankomaty

  Bankomaty, karty płatnicze
  Serwis portala Onet.pl, poświęcony bankomatom i kartom płatniczym. Możemy tu porównywać karty według cech, znaleźć informacje o tym, jakie karty oferują poszczególne banki w Polsce i gdzie znajdują się bankomaty.
 • Krajowy Rejestr Kart Identyfikacyjnych

  Bankomaty, karty płatnicze
  KRKI jest prowadzony przez Unizeto Sp. z o.o. w Szczecinie, jako ogólnopolskie biuro, będące w imieniu Polskiego Komitetu Normalizacyjnego organem rejestrującym i nadającym zgłoszonym aplikacjom kartowym niepowtarzalny blok numerów zgodnie z obowiązującymi normami w Europie i na świecie.
 • Serwis: Karty bankowe

  Bankomaty, karty płatnicze
  Interesujący serwis dotyczący kart bankowych. Przegląd polskich kart płatniczych, organizacji międzynarodowych, informacje o PolCardzie, lista największych emitentów kart w Polsce, archiwum informacji prasowych. Możemy tu wypenić ankietę dotyczącą kart płatniczych.
 • Elkart Systemy Kart Elektronicznych Sp. z o.o.

  Bankomaty, karty płatnicze
  Produkcja wszelkiego typu kart plastikowych magnetycznych chipowych (pamięciowych i procesorowych). Na stronie dane tele-adresowe firmy.


:: Karty kredytowe ::

Opis:

Portal edukacyjno-informacyjny o tematyce związanej z kartami kredytowymi i kredytami zaciąganymi za ich pośrednictwem. Istotne wskazówki w zakresie wyboru oferty, ważne informacje w zakresie korzystania z kredytu na karcie.

Słowa kluczowe: