Podobne strony

 • Internet Marketing

  Reklama w internecie
  Firma zajmuje się kompleksowym kreowaniem wizerunku przedsiębiorstw w Internecie, doradztwem marketingowym, projektowaniem i wykonawstwem multimedialnych narzędzi marketingowych oraz organizowaniem szkoleń. Ponadto tworzy i adaptuje zaawansowane produkty informatyczne do potrzeb zarządzania i marketingu.
 • Cyberczad - Klub Internetowy

  Kawiarnie internetowe
  Oferta kafejki internetowej, oferującej multimedialny sprzęt i miłą, fachową obsługę, która doradzi i pomoże w każdej dziedzinie internetu. Zeskanuj zdjęcie i przyślij na adres podany na stronie, a pocztą dostaniesz karykaturę lub portret według życzenia, szczegóły na stronie.
 • Quadrosoft

  Dostawcy internetu
  Quadrosoft jest providerem internetowym oferującym skrzynki pocztowe, serwisy www itp.usługi internetowe. Szczegółowe informacje na stronie firmy.
 • PrixNet

  Dostawcy internetu
  Firma PrixNet to dostawca internetu oferujący usługi komercyjne jak i bezpłatne m.in. wszelkiego rodzaju konta, dostęp do internetu poprzez linie telefoniczne, łącza dzierżawione, a także serwery wirtualne, dedykowane, routery oraz usługi dodatkowe. Szczegóły oraz formularze zamówieniowe na stronach firmowego serwisu.
 • PPHU Logic

  Dostawcy internetu
  Prosty w użyciu, zarządzany z jednego miejsca, z możliwości poszerzenia o inne usługi panel usług internetowych to oferta PPHU Logic.


:: Firma Poligraficzno-Informatyczna "Poligraf" W. Kułakowski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fpi-poligraf.pl

Kategorie:

Opis:

FPI "Poligraf" jest przede wszystkim firmą produkcyjną zajmującą się produkcją szerokiej gamy opakowań kartonowych oraz drukiem offsetowym. Idea kompleksowej obsługi klienta pchnęła nas do rozwinięcia kolejnych gałęzi działalności. Proces ten umożliwia nam zaoferowanie Państwu usług w zakresie szeroko pojętego projektowania graficznego: logotypów, plakatów, ulotek i wszelkiego rodzaju innych materiałów zwracających uwagę potencjalnego klienta na Państwa firmę.