Podobne strony

 • NOTEBOOKS - Katalog - Sklep Telecomm Systems

  Komputery - sprzęt
  Szeroka oferta notebboków min. takich firm jak IBM, Compaq oraz akcesoriów - modemów, drukarek, zabezpieczeń itp. Płatność przy odbiorze.
 • InterTECH Gliwice

  Biurowe
  Firma specjalizuje się w komputeryzacji firm małych i średnich; zajmuje się także sprzedażą i instalacją komputerów, notebooków, programów, drukarek, skanerów itp.
 • Dagma

  Dystrybutorzy sprzętu
  Strona poświęcona bezpieczeństwu - systemy antywirusowe (TREND MICRO, NOD32, Ositis eShield), antyspamowe i filtrowanie treści (TREND MICRO, Ositis eShield), firewalle (phion netfence, Outpost), szyfrowanie danych (PGP, SecureDoc), karty chipowe i tokeny (Datakey).
 • Karen Notebook S.A.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma specjalizuje się w dziedzinie komputerów przenośnych - notebooków. Poza samymi komputerami również akcesoria: karty PCMCIA, pamięci masowe, cyfrowe aparaty fotograficzne, drukarki przenośne, skanery, zasilacze samochodowe.
 • Usługi Komputerowe Raducki

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma jest dystrybutorem komputerów Gulipin, notebooków Aristo oraz monitorów Philips.


:: Notebooki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kuzniewski.pl

Kategorie:

Opis:

Sklep z laptopami. W ofercie tylko najlepsze, sprawdzone marki. Klient ma do dyspozycji przyjazne narzędzia do wyboru notebooka: wyszukiwarkę dla początkujących i zaawansowanych. W sklepie znajdują się precyzyjne opisy i dokładne opisy laptopów. Ponadto filmy o notebookach - w formie ich krótkiej prezentacji.