Podobne strony

 • BSA

  Inne
  Strona firmy, której podstawowym celem jest szerzenie aktywnej rekreacji. Zajmuje się ona organizacją rozgrywek lig rekreacyjnych, w których uczestniczą drużyny poznańskich firm i instytucji. Rozgrywki są organizowanew trzech dyscyplinach: koszykówce, siatkówce i piłce nożnej. Na stronie oprócz oferty znajdziesz tabele i wyniki spotkań w poszczególnych ligach.
 • OSiR w Solcu Kujawskim

  Inne
  Charakterystyka obiektów i działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim.
 • Sklep z odżywkami i suplementami

  Inne
  Znajdziesz tu ponad 80 odżywek i suplementów (dla sportowców i fitnessowców) wraz z ich dokładnymi opisami działania oraz sposobem stosowania. Produkty można zamawiać przez Internet.
 • Puchary Sportowe - TRYUMF

  Inne
  Firma Tryumf zajmuje się produkcją i hurtową sprzedażą pucharów sportowych. Wykonuje również usługi grawerskie przy użyciu plotera grawerskiego.
 • UNTS

  Inne
  Pod tym skrótem ukrywa się Natolińsko-Ursynowskie Towarzystwo Sportowe, na którego stronach znajdziecie informacje o działających przy nim sekcjach, historię klubu, osiągnięcia i aktualności.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Inne

:: Aqua aerobik - Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://aquaaerobik.pl

Kategorie:

Opis:

Zajęcia aqua aerobik w Warszawie, zobacz opis, zdjęcia z zajęć oraz sprzęt. Piersze zajęcia gratis. Gwarantowana jakość zajęć.