Podobne strony

 • Teatr Studio Buffo

  Teatry
  Do tego teatru przyciągają dwie niezwykłe osobowości: Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. I właściwie nic już nie trzeba dodawać... Obejrzyj fotografie, zobacz co i kiedy grają. Możesz również zapoznać się z ofertą studia nagrań, restauracji oraz galerii.
 • Oskard - Górniczy Dom Kultury

  Domy kultury
  Oferta kulturalna Oskardu jest bardzo szeroka. W tym konińskim domu kultury można spędzić czas oglądając film, słuchając koncertu, tańcząc, a także odwiedzając kawiarnię.
 • SFMstudio

  Studia nagrań
  Na stronie znajdziesz ofertę studia nagrań, która obejmuje produkcję nagrań wokalnych i instrumentalnych o najwyższym poziomie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu rejestrującego i edycyjnego.
 • HELLENIC

  Sprzęt audio
  Hellenic jest jednoczesnie agencją artystyczną, profesjonalneym studiem nagrań oraz muzycznym wydawnictwm. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy.
 • Górnicza Orkiestra Dęta KWK Murcki

  Filharmonie, orkiestry
  Strona śląskiej dętej orkiestry górniczej z KWK Murcki, szczycącej się bagatymi tradycjami. Na stronie więcej o niej informacji, co? gdzie? i kiedy? gra oraz dane kontaktowe. Informacje także w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej.


:: Orkiestra Dęta KWB Konin ::

Opis:

Strona Orkiestry Dętej KWB Konin. Aktualności, koncerty, galeria, pokaz musztry paradnej, nagrania w studio nagrań.