Podobne strony

 • Callnet - franchising

  Franchising
  Strona dobrze opisująca zagadnienie franchisingu. Znajdziemy tu informacje na temat umowy, wyszczególnienie ważniejszych europejskich systemów franchisingowych, zapowiedzi targów franchisingowych, przestrogi przed fałszywymi propozycjami franszyzy oraz zalecną literaturę przedmiotu (w języku angielskim).
 • Oskard - Górniczy Dom Kultury

  Domy kultury
  Oferta kulturalna Oskardu jest bardzo szeroka. W tym konińskim domu kultury można spędzić czas oglądając film, słuchając koncertu, tańcząc, a także odwiedzając kawiarnię.
 • Turystyka w regionie konińskim

  Organizacje, kluby turystyczne
  Co warto wiedzieć o Koninie, czym zajmuje się koniński oddział PTTK i kto wchodzi w skład jego zarządu, jak zostać członkiem PTTK, jaki jest regulamin Regionalnej Odznaki Krajoznawczej PTTK Turysta Ziemi Konińskiej, jakie działają koła i kluby turystyczne na tym terenie, jaka jest historia jego turystyki i krajoznawstwa - o tym wszystkim dowiesz się zaglądając na tę stronę. Ponadto: informacje turystyczne (kalendarz imprez, obiekty zabytkowe, słowniczek krajoznawczy, szlaki), prezentacja Chatki Ornitologa.
 • FOTOGRAM - Jacek Tomasz - Portfolio

  Inne galerie
  Zbiór zdjęć, których autorem jest Jacek Tomasz, mieszkaniec Nakła nad Notecią. Zobaczysz tu fotografie natury, portrety, fotoreportaż, sport, Nakło n. Notecią i okolice, zdjęcia ślubne...
 • Internetowy Kurs Fotografii

  Porady, sprzęt
  Czy oglądając jakieś wspaniałe zdjęcie nie zazdrościsz jego autorowi fotograficznych umiejętności? Czy nie próbujesz potem swoim - dajmy na to - kompaktowym aparatem wykonać takie, które zwycięży w następnym World Press Photo, albo jakimś innym, mniej prestiżowym, konkursie? Chwila prawdy nadchodzi, gdy oglądasz dopiero co odebrane z laboratorium zdjęcia. Więc może czas udoskonalić swoje umiejętności? Od czego zacząć? Może od zajrzenia na stronę internetowego kursu fotografii, przygotowanego przez koncern Agfa. Zawarto na niej mnóstwo fotograficznych porad, zarówno dla tych, którzy stawiać będą dopiero pierwsze fotograficzne kroki, jak i tych, co niejeden wypstrykany film mają już na swoim koncie.


:: Artystyczne Zdjęcia Ślubne MarriagePhoto Marek Lapis Poznań ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.marriagephoto.pl

Ulica: osiedle Leśne 7a/51

Miasto: Krasnobród
Kod: 62-028
NIP: 784-157-98-58

Telefon:
Opis:

Oryginalne i kreatywne zdjęcia ślubne, wieczór panieński i kawalerski, ślubny reportaż dokumentalny - wedding photojournalism.
Marek Lapis - Artystyczna Fotografia Ślubna to dla mnie Pasja. Kreacja, zapał i oryginalność to moja dewiza. Ponad 20 lat doświadczeń: jako fotoreporter WPROST, później pracujący dla czołowych wydawnictw i gazet w Polsce i Europie. Publikacje m.in.: Playboy, Reuters, The Sunday Telegraph, Press, Polityka, National Geographic, Newsweek, Viva, Przekrój, Forbes, Twój Styl.