Podobne strony

 • RENOMET RECYKLING Sp. z o.o. kasacja pojazdów

  Motoryzacja i transport
  Działająca w Ostrowcu Świętokrzyskim stacja demontażu pojazdów Renomet Recykling realizuje szybko i profesjonalnie złomowanie oraz utylizację wszelkich typów pojazdów. Zajmujemy się kasacją oraz recyklingiem starych jak również nieużywanych oraz powypadkowych samochodów. Mamy nowoczesny sprzęt transportowy, dzięki temu możemy dojeżdżać do klientów a także za darmo odbierać od nich niesprawne pojazdy. U nas znajdziesz rzetelną obsługę doświadczonych pracowników, bo najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie z usługi. Proponujemy także pełen wybór używanych części wymiennych do aut wielu marek i modeli. Można je odebrać bezpośrednio w firmie bądź zamówić przez sprzedaż online. Gwarantujemy niskie ceny przesyłek i szybkie dostawy zamówionego asortymentu. Dowiedz się więcej z naszej strony internetowej.
 • Skup samochodów

  Sklepy internetowe
  Jesteśmy firmą zajmującą się złomowaniem samochodów. Działamy głównie na terenie województw Wielkopolskiego, Lubuskiego i Dolnośląskiego. Dysponujemy flotą kilkunastu lawet do odbioru waszych samochodów. Każdemu z naszych klientów oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za jego pojazd. Dodatkowo prowadzimy także sprzedaż pojazdów używanych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i korzystania z usług naszej firmy.
 • JGmoto złomowanie pojazdów telefon: 792750464

  Motoryzacja i transport
  Zajmujemy się recyklingiem pojazdów, skupujemy auta, handlujemy używanymi częściami samochodowymi prowadzimy także aukcje internetowe Allegro oraz OLX i wulkanizacje opon.


:: eSzrot - części używane do pojazdów osobowych i ciężarowych ::

Opis:

Masz samochód? Potrzebujesz do niego części? Znajdziesz je na portalu eSzrot.pl. Jest to największa Polska baza oferująca części zamienne, używane lub pochodzące z kasacji. Nie ważne czy masz samochód osobowy, ciężarowy, czy motocykl. Wpisując w wyszukiwarce numer nadwozia - VIN, znajdziesz wszystko, czego ci trzeba. eSzrot.pl to także internetowa baza stacji demontażu i szrot.