Podobne strony

 • Sekty, ruchy religijne i inne zagrożenia

  Wyznania i sekty
  Na tej stronie dowiesz się wszystkiego, o czym powinieneś wiedzieć, aby ustrzec się przed sektami, ruchami religijnymi i innymi zagrożeniami, m.in.: charakterystyka różnych "inności" od fetyszów, przez Reiki, astrologię, aż po Łowców Dusz, Kościół Scjentologiczny i muzykę techno.
 • Biuletyn Astrologiczny

  Prasa astronomiczna
  Pismo naukowe ukazujące się na Uniwersytecie Warszawskim w odstępach rocznych.
 • WPI Poland Sp. z o.o.

  Porady
  Zajmuje się głownie dostarczaniem usług telekomunikacyjnych o wartości dodanej - zarówno własnych produktów jak i zrealizowanych w współpracy z firmami - partnerami. Prowadzi horoskopy, info - linie, itp.
 • PROGRAMY SHAREWARE

  Biorytmy
  Oferta firmy, która prowadzi dystrybucję astrologicznych, astronomicznych, ezoterycznych i psychologicznych programów shareware i licencyjnych. Te mają bardzo zróżnicowaną jakość, wiele z nich reprezentuje jednak dość wysoki poziom. Cena większości programów shareware wynosi 5 zł. Na stronie opisy programów oraz do ściągnięcia wersje demonstracyjne niektórych z nich.
 • Horoskop

  Horoskopy
  Horoskop codzienny, runiczny, chiński, partnerski, czarny horoskop, a także harakterystyka znaków zodiaku - oto co znajdziesz na tej stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Doradztwo życiowe na telefon. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kosmica.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Kosmica to profesjonalny serwis ezoteryczny oferujący rzetelne porady telefoniczne na tematy: miłość, uczucia, praca, finanse, kariera, przyszłość, zdrowie z wykorzystaniem tarota, kart klasycznych, jasnowidzenia, numerologi, run, astrologii i horoskopów. Doradcy dostępni są przez całą dobę. Zapraszamy również do oglądania codziennie na żywo programu Kosmica TV.