Podobne strony

 • Wirtualne Biuro

  Firmy wg branży
  Wirtualne Biuro to oferta dla właścicieli firm chcących znacznie obniżyć koszty prowadzonej działalności. Usługa ta polega na zarejestrowaniu firmy pod naszym adresem, dzięki temu nie trzeba ponosić wysokich kosztów lokali biurowych. Usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem każdego rodzaju przedsiębiorców z kraju i z zagranicy. W ramach usługi zapewniamy pomoc w rejestracji firmy i obsługę korespondencji. Mamy także ciekawe usługi dodatkowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
 • Wirtualne biuro Warszawa Centrum najtaniej od 49 zł/m-c.

  Firmy wg branży
  Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy).
 • MELISA I JAZZ spotkania biznesowe

  Firmy wg branży
  Klub Melisa i Jazz w Toruniu to miejsce unikalne, oferujące nie tylko wynajem pomieszczeń biurowych, lecz także życzliwe osobom o artystycznej duszy, twórcom i fanom ich dzieł. Istotę oferty stanowi najem pomieszczeń o pomysłowym, mieszczańskim charakterze, doskonale nadających się do skorzystania w czasie konferencji, szkolenia, coachingu zespołowego, lecz również w trakcie prowadzenia warsztatów rozwoju osobistego bądź zajęć gimnastycznych. Wszechstronność propozycji sprawia, że trafia ona do szerokiego grona klientów. Do dyspozycji klientów pozostaje też kompetentna obsługa, wysokiej jakości sprzęt. Istnieje także możliwość zamówienia cateringu. Klub Melisa i Jazz w Toruniu to także realizator wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym, wychowawczym i prozdrowotnym. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy na
 • Biuro wirtualne czy realne?

  Ekonomia
  Czy można bezpiecznie zarejestrować spółkę w biurze wirtualnym? Jak uniknąć problemów z urzędami rejestrowymi i kontrolnymi kwestionującymi niekiedy zgłoszone miejsce siedziby firmy w takim biurze. A może trzeba wybrać bezpieczne choć drogie biuro realne? Podpowiadamy czym jest lub czym powinno być tzw. biuro wirtualne aby mogło być realną siedzibą firmy. Przede wszystkim biuro musi być miejscem podejmowania kluczowych decyzji dotyczących zarządzania firmą i miejscem posiedzeń zarządu spółki.
 • Wirtualne Biuro - adres dla Twojej firmy

  Inne
  Biuro Warszawska 6 w Białymstoku to miejsce gdzie bezproblemowo i bezpiecznie zarejestrujesz swoją działalność. Osoby fizyczne poszukujące tylko adresu do korespondencji również są mile widziane :-) Więcej o nas znajdziesz tutaj: http://warszawska6.pl/wirtualne-biuro/


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Wirtualne biura w Częstochowie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wirtualne-biura.eu

Ulica: św. Kazimierza 2

Miasto: Poniatowa
Kod: 42-200
NIP: 5732719182

Telefon:
Opis:

Wirtualne biura w Częstochowie tworzą ludzie związani od kilkunastu lat z sektorem finansowym. Profesjonalne wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom, które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje i firmy. Współpracujemy z międzynarodowymi firmy rozwijającymi działalność na rynku polskim.