Podobne strony

 • P.H.U. Musioł

  Karoserie
  Firma Musioł świadczy usługi w zakresie blacharstwa, lakiernictwa oraz mechaniki pojazdowej. Ponadto zajmuje się sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Na czas wykonania naprawy firma oferuje klientowi samochód zastępczy.
 • Auto Warsztat - Bogus

  Naprawa i diagnostyka
  Auto Bogus, to warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawach głównych silników samochodów marki Volkswagen i Audi. Dodatkowo wykonuje diagnostykę silników, oraz świadczy usługi z zakresu mechaniki i blacharstwa.
 • Autokomplex-Bis

  Lakierowanie
  Wizytówka internetowa firmy Autokomplex-Bis, która śwadczy usługi bezgotówkowe i kredytowe w zakresie: całodobowej pomocy drogowej, blacharstwa, mechaniki pojazdowej, lakiernictwa oraz holowania pojazdów.
 • Auto Lech

  Daewoo
  Oferta firmy Auto Lech, to wykonywanie usług z zakresu blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego, a także mechaniki pojazdowej. Ponadto firma sprzedaje części samochodowe. Na czas wykonania naprawy klient może otrzymać samochód zastępczy.
 • Rząsa i Szewczyk S.C.

  Powypadkowe
  Oferta firmy Rząsa i Szewczyk obejmuje wykonywanie usług blacharskich, lakierniczych oraz mechaniki pojazdowej. Ponadto firma montuje instalacje LPG w samochodach klientów. Na czas wykonania napraw przekazuje tzw. samochody zastępcze (zdjęcia na stronie).


:: Mechanika Pojazdowa Waldemar Bala ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dobrymechanik.pl

Ulica: Goździków 16

Miasto: Domaszowice
Kod: 04-231
NIP: 952-101-63-10

Telefon:
Opis:

Mechanika Pojazdowa Waldemar Bala działa na rynku od 1989 roku w Warszawie. Zajmuje się przeglądami i naprawami eksploatacyjnymi większości marek samochodów, wulkanizacją oraz przechowalnią opon na terenie Warszawy.