Podobne strony

 • Central Europe Review

  E-ziny
  Angielskojęzyczne pismo o kulturze, ekonomii i polityce Centralnej Europy. Możliwość zaprenumerowania przez e-mail.
 • Dark Angels

  Klany
  Strona klanowa klanu Dark Angels. Wśród jego zakonników znajdziesz graczy grających postaciami Open. Najlepiej opisują klan i panujące w nim zasady sami autorzy, którzy głoszą, że "Każdy kto należy do klanu powinien stawiać na pierwszym miejscu honor i odwagę, a także powinien być gotowy do poświęcenia się dla klanu".
 • Masters of Terror

  Klany
  Klan Diablo II, którego członkowie grają postaciami Open oraz Closed (ten typ postaci tylko na realmie USEast). Klan posiada własne forum dyskusyjne oraz Komnatę Skazanych, gdzie można dobrze zarobić za eksterminację wymienionych graczy.
 • Clan of the Crow

  Klany
  "Powstał on dla ludzi którzy są 101% LEGIT, DUUUŻO grają w DIABLO II i dla tych którzy chcą należeć do COOL klanu" - tak mawia o swoim klanie jego Wielki Mistrz. Pozostaje dodać, że do tego klanu mogą przyłączyć się gracze grający postaciami Open (minimalnie 20 poziom doświadczenia) lub Closed (minimum 15) w realmie Europe.
 • Crashtest.com

  Wypadki samochodowe
  Angielskojęzyczny serwis internetowy, przedstawiający wyniki crashtesty samochodów dostępnych na rynku europejskim. Wejdź na tą stronę i sprawdź jaki poziom bezpieczeństwa reprezentóje twój samochód.


:: Subiektywna publicystyka - czyli o świecie i nas samych ::

Nasza ocena:
Adres: http://lukaszmanczak.wordpress.com/

Kategorie:

Opis:

Filozoficznie, socjologicznie, ekonomicznie i kulturalnie o współczesności, świecie i o nas samych.....