Podobne strony

 • Centrum Usług Motoryzacyjnych

  Pomoc drogowa
  Krótka oferta firmy świadczącej usługi motoryzacyjne w zakresie: pomoc drogowa, naprawy powypadkowe, likwidacja szkód komunikacyjnych, samochody zastępcze.
 • Polskie Towarzystwo Finansowe S.A.

  Finanse
  Prezentacja oferty P.T.F. S.A., którego przedmiotem działalności jest pośrednictwo finansowe w zakresie udzielania kredytów samochodowych oraz działalność w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Ponadto firma oferuje dla klientów z woj. śląskiego i dolnośląskiego atrakcyjny kredyt hipoteczny. Na stronie zamieszczono specjalne kalkulatory, za pomocą których można wyliczyć raty kredytu oraz wysokość składek ubezpieczenia.
 • Serwis Ubezpieczeniowy - Wirtualna Polska

  Serwisy ubezpieczeniowe
  Po obszernym i pełnym pułapek rynku ubezpieczeń oprowadza poradnik Serwisu Ubezpieczeniowego, który wyjaśnia krok po krok jak się ubezpieczyć, podpowiada jak czytać OWU oraz informuje o prawach i obowiązkach ubezpieczonych. Serwis zawiera także część porównawczą, która pozwala nie tylko na łatwy przegląd oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych, ale umożliwia również ich porównanie, a zatem wybranie produktu najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Ostaniom część serwisu stanowią rady Rzecznika Ubezpieczonych, doniesienia z sal sądowych oraz słownik tematyczny.
 • Strona sieci Stary Prokocim

  Amatorskie sieci komputerowe
  Informacje o sieci, rozkład jazdy MPK, dział humoru, przydatne programiki - oto co znajdziesz na tej stronie.
 • Gdyńska Multiagencja Ubezpieczeniowa METROPOLITAN

  Inne
  Strona multiagencji ubezpieczeniowej z Gdyni. Oferta 15 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Szukamy najtańszych ubezpieczeń dla klientów!


:: Pomoc Drogowa Walbrzych Carson-TT ::

Nasza ocena:
Adres: www.pomocdrogowa.walbrzych.pl

Ulica: Ogrodowa 4

Miasto: Wałbrzych
Kod: 58-306
NIP: 886-207-19-24

Telefon: 519 41 51 61
Opis:

Firma Carson-TT zajmuje się profesjonalnym holowaniem samochodów osobowych,ciężarowych,dostawczych,autobusów,zestawów,TIR. Do dyspozycji przez 24h sześć pojazdów specjalistycznych w tym ciężki sprzęt Ratownictwa Drogowego. www.ratownictwodrogowe.com