Podobne strony

 • Turystyka z Wirtualną Polską

  Serwisy turystyczne
  Z serwisem tym zwiedzisz Polskę i świat. Znajdziesz najlepsze miejsca na wyjazdy narciarskie, poznasz Polskę (regiony, schroniska młodzieżowe, pogoda, hotele), wyruszysz w świat (kraje i reportaże), wstąpisz do Biura Podróży (miasta Europy, last minute, kupowanie wycieczki, V Forum Turystyki Polskiej, hotele), wybierzesz się w podróż służbową (katalog imprez targowych, porty i linie lotnicze, wyjazdy incentive, goście i eksperci, hotele), a poradnik (rady eksperta, przygotowania do wyjazdu, ambasady i konsulaty w Polsce, informacja polska i zagraniczna, linie lotnicze, Polska Izba Turystyki, szczepienia, drogi Europy, wiza) pozwoli ci się dobrze przygotować do planowanych wypraw. Ponadto: fotostory (kobiety świata), kalkulator walut, tapety, czat, forum i wiele innych ciekawych informacji.
 • SkiAlice

  Szkoły narciarskie
  SkiAlice to biuro podróży i szkoła narciarska. Posiada licencję PZN oraz miedzynarodowy certyfikat TIDS. Organizuje wyjazdy narciarskie, szkolenia narciarskie podstawowe, sportowe i kursy kadrowe PZN.
 • Travelplanet.pl - serwis zimowy

  Serwisy turystyczne
  Internetowe biuro podróży oferujace wyjazdy na narty, snowboard i sylwestra, w tym również last minute. Travelplanet rezerwuje i sprzedaje imprezy narciarskie renomowanych biur podróży: Neckermann, Scan Holiday, TUI, Eurocamp, Triada, Itaka. Rezerwacja możliwa jest online oraz poprzez Call Center. Poza ofertą w serwisie znajdziesz opisy regionów i stacji narciarskich w Austrii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Słowacji i Czechach.
 • Tours-Eco

  Biura podróży
  Oferta biura obejmuje propozycje wycieczek i pobytów w prawie każdej części Słowacji, w tym: przy basenach termalnych, we wszystkich pasmach górskich, pobyty narciarskie, szkolenia oraz wycieczki. Rezerwuje też hotele na indywidualne życzenie. Oprócz tej podstawowej działalności firma jest również agentem wszystkich większych touroperatorów w Polsce. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Active Zone

  Szkoły
  Zaproszenie do Szkoły Windsurfingu w Krynicy Morskiej oraz na integracyjne wyjazdy windsurfingowe, narciarskie i snowbordowe. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź i poznaj szczegóły.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Agencja Sportowa Paluch Sport ::

Nasza ocena:
Adres: paluchsport.pl

Ulica:

Miasto: Bielsko-Biała
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Agencja Sportowa Paluch Sport zaprasza na wyjazdy narciarskie i wyjazdy snowboardowe w kraju i zagranicą. Klub sportowy dla dzieci. Zajęcia w dwóch grupach wiekowych. Zapewniamy transport na i z treningów. Zapewniamy profesjonalną kadrę, miła atmosferę i świetną zabawę. Serdecznie Zapraszamy