Podobne strony

 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Eska-Królikowska

  Notariusze
  Wizytówka toruńskiego notariusza.
 • Kancelaria Notarialna - Maria Dambek Notariusz

  Notariusze
  Wizytówka gdańskiej firmy notarialnej.
 • odpisy.com.pl

  Inne
  Bezstresowe i szybkie załatwianie dokumentów sądowych przez internet. Tylko u Nas odpis księgi wieczystej zwykły i zupełny w 24h z największych miast w Polsce. Elektroniczna Księga Wieczysta KW i Krajowy Rejestr Sądowy KRS - odpisy bez zbędnych formalności z dostawą do biura.
 • Kancelaria notarialna Łukasz Chwiałkowski

  Ekonomia
  W Toruniu można skorzystać z usług Kancelarii Notarialnej z biurem notarialnym. W obszar czynności przeprowadzanych przez notariusza wchodzi w szczególności przygotowywanie aktów notarialnych czy też aktów poświadczenia dziedziczenia. Czynności notarialne i doradztwo prawne prowadzone są w języku polskim lub w języku obcym, korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Notariusz Kancelarii postępuje zgodnie ze złożonym ślubowaniem oraz obowiązującymi regułami prawa obowiązującymi w Polsce. Zarówno w trakcie czynności notarialnej jak i jej zakończeniu, notariusz ma obowiązek zachować w tajemnicy okoliczności sprawy klientów. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.
 • To warto wiedzieć o księgach wieczystych.

  Prawo i podatki
  Mój osobisty blog, w którym staram się pomóc użytkownikom w załatwieniu problemów wieczystoksięgowych. Z dużą starannością opisuję takie sprawy jak m.in. założenie księgi wieczystej, dokonanie wpisu, wyszukanie zaginionej księgi, poprawki błędnych wpisów. Podczas swojej pracy w sądzie rejonowym miałem wiele problematycznych przypadków, toteż wierzę, że moja wiedza będzie pomocna czytelnikowi.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Księgi Wieczyste Online ::

Nasza ocena:
Adres: ksiegi-wieczyste-online.pl

Ulica: Orzechowa 52

Miasto: Głogów
Kod: 67-200
NIP: 6932012890

Telefon: 696930312
Opis:

Usługa pozwalająca na pobranie księgi wieczystej przez internet.