Podobne strony

 • Urząd Miasta Katowice

  Urzędy miast i gmin
  Oficjalna strona katowickiego Urzędu Miasta nie ogranicza się tylko do informacji z nim związanych. Wyczerpująco informując o jego strukturze i pracach (począwszy od danych teleadresowych, poprzez biografie członków Zarządu, aż po uchwały z poszczególnych sesji Rady) zawiera też liczne dane na temat miasta. Wśród nich m.in.: dotyczące życia kulturalnego, statystyk, bazy noclegowej i wielu innych. Nie zawiodą się np. amatorzy rowerów, znajdując tu opis i mapkę rowerowych tras, oraz wszyscy szukający danych na temat możliwości wypoczynku i rekreacji na terenie miasta. Uwieńczeniem strony jest zaś interaktywna - i to nie tylko z nazwy - mapa Katowic.
 • Biuletyn Zamówień Publicznych

  Newsy ekonomiczne
  Serwis informacyjny WWW Urzędu Zamówień Publicznych.
 • Urząd Zamówień Publicznych

  Inne
  Strona urzędu nadzorującego wykonywanie czynności realizowanych na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych. Można tutaj znaleźć informacje dotyczące najbliższych organizowanych przetargów, przepisy prawne regulujące ich realizację. Jest też serwis FTP z biuletynami, formularzami i programami użytkowymi do ściągnięcia.
 • Przetargi.pl - zamówienia publiczne i przetargi

  Przetargi, zam. publiczne
  Przetargi.pl to serwis ofert przetargowych i inwestycyjnych - ogłoszenia z Polski i Uni Europejskiej. Serwis rekomendowany przez ParaRent.com.
 • Ambit Sp. z o. o.

  Złomowanie
  Działalność spółki Ambit obejmuje: recykling pojazdów samochodowych; skup i sprzedaż samochodów używanych i powypadkowych; organizację na zlecenie firm i instytucji przetargów na samochody uszkodzone; skup i przerób złomu; handel częściami samochodowymi; oraz handel wyrobami hutniczymi.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne » Opolskie

:: Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl

Kategorie:

Opis:

Strona o władzach powiatu i ich bieżącej działalności. Informacje o organizowanych przetargach.

Słowa kluczowe: