Podobne strony

 • Kam-I Sklep muzyczny

  Sklepy muzyczne
  Serwis prezentuje sklep muzyczny KAM-I prowadzący sprzedaż przez internet szeroko pojętego sprzętu muzycznego - ponad 9000 artykułów do wyboru.
 • gitara.pl

  Gitara, bas
  Witryna gitara.pl to miejsce, gdzie można znaleźć wiele informacji dotyczących zarówno samego instrumentu, gry na nim, jak i innych pokrewnych tematów.
 • Strona Guciola

  Rock
  Prywatna strona fana muzyki rockowej. Na stronie autor prezentuje informacje na temat takich grup jak: Metallica, Red Hot Chili Pepers oraz Erica Claptona. Możecie zapoznać się z tekstami piosenek, tabulturami oraz nagraniami muzycznymi.
 • Podróże z Sindbadem

  Biura podróży
  Przez morza i lądy, góry i doliny, do najpiękniejszych zakątków świata zawiedzie cię Biuro Podróży Sindbad. Turcja, piękna wyspa Balearów, Majorka, Kreta, mauretańska Andaluzja staną przed tobą otworem. Również wybrzeże Chorwacji, wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii, Włochy, Bułgaria odkryją przed tobą swe uroki. Biuro przygotowało także wycieczki objazdowe do Paryża i Brukseli, Londynu, krajów Beneluksu, fiordów Norwegii, Włoch, na Półwysep Iberyjski (Hiszpania i Portugalia) oraz wyjazdy motywacyjne. Na stronie ponadto: proponowana baza hotelowa, warunki uczestnictwa i ubezpieczeń, poradnik podróżnika, cennik, promocje, rozkłady lotów, wyjazdów na wczasy i na wycieczki, konkurs fotograficzny, zamówienie katalogu.
 • GITARSZOK

  Gitara, bas
  Każdy zapalony gitarzysta może skorzystać z wielu cennych wskazówek i porad zamieszczonych na stronie.


:: Akademia Gitarowa Git'Art Arkadiusz Mikołajczuk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gitart.com.pl

Ulica: Batuty

Miasto: Warszawa
Kod: 02-743
NIP: 537-196-02-92

Telefon:
Opis:

Arkadiusz Mikołajczuk- gitarzysta klasyczny i flamenco. Na stronie informacje o lekcjach gry na gitarze dla dzieci i dorosłych, artykuły gitarowe, aktualności. Duży wybór nagrań audio i video. Zdjęcia i artykuły na temat Akademii Gitarowej i występów na licznych imprezach.