Podobne strony

 • NOTEBOOKS - Katalog - Sklep Telecomm Systems

  Komputery - sprzęt
  Szeroka oferta notebboków min. takich firm jak IBM, Compaq oraz akcesoriów - modemów, drukarek, zabezpieczeń itp. Płatność przy odbiorze.
 • InterTECH Gliwice

  Biurowe
  Firma specjalizuje się w komputeryzacji firm małych i średnich; zajmuje się także sprzedażą i instalacją komputerów, notebooków, programów, drukarek, skanerów itp.
 • TBM S.A.

  Telefony, faksy, centrale
  Autoryzowany dystrybutor kopiarek i telefaksów Toshiba. W ofercie również projektory, aparaty cyfrowe, dyktafony i notebooki.
 • NETZ

  Komputery - sprzęt
  Firma dystrybuuje oryginalne produkty IBM - komputery,serwery, notebooki, monitory, a także drukarki Lexmark oraz sprzęt związany z technologią ISDN. Przedsiębiorstwo oferuje też obsługę informatyczną firm. Na stronie jest też sklep internetowy.
 • PUH Lena

  Dystrybutorzy sprzętu
  Lena prezentuje swą ofertę dotyczącą notbooków.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Sklep Internetowy TouchMedia-Nowoczesne Technologie ::

Nasza ocena:
Adres: www.touchmedia.strefazysku.pl

Ulica: Mała

Miasto: Wołomin
Kod: 05-200
NIP: 1251321015

Telefon: 50022289
Opis:

Marzysz o Twoim nowym sprzęcie elektronicznym, AGD lub RTV? Chciałbyś zamówić go gdzieś, gdzie będziesz w 100% pewny jego jakości? Nienawidzisz tygodniami czekać na otrzymanie przesyłki? Sądzę, że dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz szeroką gamę różnorakiego sprzętu. Zarówno my jak i nasze produkty jesteśmy pewni w 100% dzięki współpracy z jedną z najbardziej zaufanych firm dystrybutorskich - AB S.A. Dodatkowo - nasza przesyłka zwykle dochodzi już dzień po wpłacie!