Podobne strony

 • Inpol-Krak sp.z.o.o

  Handel wyrobami hutniczymi
  Strona zawiera informacje o wyrobach hutniczych spółki Inpol-Krak. Znajdziemy na niej informacje o firmie.
 • Tranzyt Bis

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe branży pokryć dachowych i hydroizolacji. W serwisie prezentacja powłok antykondensacyjnych stosowanych w izolowaniu ścian z opisem technicznym, rysunkami oraz poradami. W zakresie blach na stronie certyfikaty, dane techniczne, dokładne specyfikacje.
 • CENTROSTAL S.A.

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka dostarcza blach, kształtowników zimno- i gorącogiętych, pokryć dachowych, wyrobów z aluminium, bednarki, prętów. Świadczy usługi gwintowania, gięcia oraz cięcia wyrobów. Zajmuje się również stolarką okienną. Na stronie oferta handlowa, informacje zarządu, dane adresowe oddziałów.
 • LEANN

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka cywilna jest dystrybutorem hut i sprzedaje wyroby walcowane, gięte, kute oraz ciągnione. Obok sprzedaży świadczy usługi cięcia, spawania i zgrzewania stali.
 • HUTA BATORY

  Huty i pokrewne zakłady
  Zakład produkuje szeroki asortyment wyrobów walcowanych, giętych i kutych. Strona w wersji angielskiej a na niej informacje o historii przedsiębiorstwa, ofercie sprzedaży, możliwościach technicznych i normach.


:: Wyroby hutnicze, serwis stalowy ::

Nasza ocena:
Adres: www.elektrometal.pl

Ulica: Armii Krajowej 34

Miasto: Lubomia
Kod: 41-800
NIP: 648-000-43-88

Telefon: 32 271 91 31
Opis:

Elektrometal to firma z tradycjami, która na rynku istnieje od 1992 roku i zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych, blach, stali. Firma stawia na ciągły rozwój w związku z czym poszerza zakres swojej działalności - w 2006 roku zbudowała przy wsparciu funduszy unijnych serwis cięcia blach, w którym przerabiane są blachy zimnowalcowane, blachy gorącowalcowane oraz blachy gorącowalcowane trawione.Ponadto otworzyła swój oddział w Wałbrzychu. Posiada sład stali.