Podobne strony

 • PolFin - Centrum Usług Finansowych

  Wierzytelności
  Firma proponuje klientom uslugi w zakresie pośrednictwa finansowego, kredytowania, leasingu, faktoringu, obrotu wierzytelnościami, badania rynku i opinii publicznej.
 • Inkaso KNN

  Wierzytelności
  Przedmiotem działania firmy jest windykacja wierzytelności, w tym: obrót wierzytelnościami, ocena wiarygodności finansowej firm, kompensaty.
 • Casus - windykacja wierzytelności

  Wierzytelności
  Spółka działa na rynku ogólnpolskim i specjalizuje się w zakresie windykacji wierzytelności, obsługi nakazowo-prawnej oraz przeprowadzania wywiadu gospodarczego.
 • Egzekucja sądowa

  Wierzytelności
  Strona poświęcona sądowemu postępowaniu egzekucyjnemu i pozwala zrozumieć specyfikę samej egzekucji sądowej, a także zapoznanie się z podstawowymi czynnościami stron postępowania. Znajdziemy tu akty prawne, orzecznictwo, wzory pism stosowanych w postępowaniu egzekucyjnym.
 • Presco - dochodzenie roszczeń finansowych

  Wierzytelności
  Głównym profilem działalności firmy jest czuwanie nad rzetelnym i terminowym wypełnianiem zobowiazań płatniczych oraz całkowite oddłużanie firm poprzez wykup ich wierzytelności. Strona prezentuje sposób postępowaia w przypadku windykacji, skupu wierzytelności.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Windykacja, odszkodowania powypadkowe, Rzeszów ::

Opis:

Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.