Podobne strony

 • Neckermann Polska

  Biura podróży
  Strona polskiego przedstawicielstwa jednego z najbardziej znanych touroperatorów.
 • PTU Intour Beskidy

  Biura podróży
  Propozycje wypoczynku w Polsce i za granicą dla dorosłych i młodzieży.
 • Generali PTE

  Fundusze emerytalne
  Na tej witrynie znajdują się informacje o obecności Grupy Generali w Polsce - działalność korporacji obejmuje ubezpieczenia, ubezpieczenia na życie oraz fundusz emerytalny. Za pośrednictwem internetu możemy również sprawdzić stan swojego konta w funduszu. Dodatkowo firma zamieściła ofertę pracy oraz symulację indywidualnego planu finansowego.
 • Warta

  Ubezpieczenia
  Warta powstała jesienią 1920 roku w Poznaniu. Intencją jej założycieli było stworzenie polskiej organizacji reasekuracyjnej. Teraźniejszość Towarzystwa to ustabilizowana i niekwestionowana druga pozycja wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. To wiarygodność finansowa, utrwalony wizerunek firmy opiekuńczej i godnej zaufania. TUiR Warta stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie potrzeby opracowuje indywidualne programy ubezpieczeń. Ubezpiecza każdego i wszystko. Zarówno przeciętnego Kowalskiego, jego dom, samochód, daczę, bagaż w podróży, komórkę itd., jak i biznesmena Kowalskiego, jego firmę i cały dobytek. Firma towarzyszy ludziom w "zdrowiu i w chorobie". Z tej witryny dowiemy się dokładnych informacji o ofercie Towarzystwa, jego historii czy aktualnych wiadomości.
 • Hestia

  Ubezpieczenia
  Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Hestia Insurance S.A. zostało zarejestrowane w 1991 roku. Już w roku 1993 Towarzystwo znalazło się w czołówce polskich towarzystw ubezpieczeniowych, systematycznie zwiększając swój procentowy udział w rynku. Dziś Hestia Insurance działa na terenie całego kraju, zatrudnia ponad dwa tysiące osób. Towarzystwo oferuje ponad 50 produktów ubezpieczeniowych. Bardzo bogata witryna, (zawierająca nawet pełne teksty warunków ogólnych ubezpieczeń) umożliwia złożenie wniosku ubezpieczeniowego on-line.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Multia Ubezpieczenia Na Życie OC AC NNW Domu Firm Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.multia.pl

Ulica: Warszawa

Miasto: Warszawa
Kod: 03-592
NIP: 762-100-11-98

Telefon: 606361806
Opis:

Multia powstała po to, aby zapewnić Państwu oszczędność czasu, spokój i bezpieczeństwo finansowe poprzez profesjonalne i kompleksowe doradztwo w doborze i zakupie ubezpieczeń odpowiadających Państwa potrzebom. Zapewniamy naszym Klientom ubezpieczenia w obszarze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, życiowych, zdrowotnych, biznesowych, rolnych, podróżnych. Wiele firm w jednym miejscu – oszczędzasz czas i pieniądze.