Podobne strony

 • Wro-Lot Usługi Lotniskowe Sp. z o. o.

  Transport lotniczy
  Spółka Wro-Lot jest agentem handlingowym działającym działającym w Porcie Lotniczym Wrocław-Starachowice w zakresie obsługi naziemniej samolotów, pasażerów i ich bagażu. Aktualnie firma obsługuje pięć lini lotniczych wykonujących rozkładowe loty.
 • Polski Owczarek Nizinny (PON)

  Owczarek nizinny
  Hodowla Polskiego Owczarka Nizinnego PON Rivendall. Na stronie znajdziesz informacje o psach i ich hodowli, wystawach, miotach, szczeniętach, a także wzorzec rasy.
 • Hodowla psów west highland white werrier

  Hodowla
  Hodowla westie w Polsce, szczeniaki i reproduktory. Na stronie znajdziesz informacje o psach west highland white werrier. Możesz dowiedzieć się o planowanych miotach, trochę o wystawach, standardzie rasy, organizowanych wystawach w Polsce. Regularnie będą zamieszczane wyniki z pokazów psów. Na stronie są również zdjęcia z wystaw, zdjęcia szczeniąt i wiele innych. Nasza hodowla jest oparta na francuskiej linii Du Moulin De Mac Gregor.
 • Hodowla Bleper`s z wieloletnią tradycją

  Zwierzęta
  Hodowla z 17-to letnim doświadczeniem, 11 międzynarodowych championów piękności, ponad 50 psów z naszej hodowli z tytułami championów różnych krajów, importowane reproduktory, zagraniczne krycia, starannie odchowane szczenięta. Szkolenia z posłuszeństwa, przygotowanie do konkursów myśliwskich, PT, IPO. Przygotowanie psów na wystawy - grooming, profesjonalny handling.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Aleksandra Szydłowska - handling ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.juniorhandling.pl

Kategorie:

Opis:

Ola Szydłowska - utytułowana junior handlerka profesjonalnie prezentująca psy na wystawach.