Podobne strony

 • BIOtronik

  Sprzęt medyczny
  Handel sprzętem, wyposażeniem i kosmetykami dla solariów i gabinetów kosmetycznych. Meble, regały, aparaty do galwanizacji i jonoferezy, peelingu, masażu, elektrostymulacji, liftingu i elektromasaży itd. Informacje na temat produktów i cennik.
 • Marp Electronic

  Sprzęt medyczny
  Zakład Elektroniki medycznej zajmujący się projektowaniem i produkcją aparatury do fizykoterapii i rehabilitacji. Feruje aparaty do elektrostymulacji, terapii polem magnetycznym, aparaty do terapii ultradźwiękami.
 • Gabinet Terapii Manualnej Rehabilitacji i Fizykoterapii - KINEZIS

  Lekarze, gabinety
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące adresu i usług świadczonych w zakresie leczenia i rehabilitacji zaburzeń neurologicznych, chorób kręgosłupa, stanów pourazowych oraz wad postawy u dzieci i dorosłych.
 • Fitness Klub Body Line

  Siłownie i fitness cluby
  Klub posiada klimatyzowane trzy pomieszczenia siłowni ( w wyposażeniu sprzęt firmy Techno Gym i Olimp), salę areobową, gabinet masażu, gabinet kosmetyczny, gabinet fryzjerski, solarium super turbo i dwie sauny. Na stronie znajdują się: regulamin i historia klubu, cennik usług, plan zajęć oraz informacje o usługach kosmetycznych i fryzjerskich.
 • A.T.W. Products Sp. z o.o.

  Kosmetyki
  Oficjalna strona producenta naturalnych bio - kosmetyków z wyciągami homeopatycznymi, które są przeznaczone do pielęgnacji oraz mycia twarzy i ciała. Firma prowadzi sprzedaż kosmetyków metodą bezpośrednią. Na stronie znajdują się:pełna oferta produktów wraz z opisem, wiadomości o firmie, porady kosmetyczki oraz aktualne promocje.


:: Pracownia Urody - kosmetyczka, zabiegi, masaż Nowa Sól ::

Nasza ocena:
Adres: http://pracownia-urody.blogspot.com/

Ulica: 1 Maja 24 B/1

Miasto: Nowa Sól
Kod: 67-100
NIP:

Telefon: 600 340 552
Opis:

Blog salonu kosmetycznego "Pracownia Urody" - ul. 1 Maja 24 B/1 Nowa Sól. Tutaj dowiesz się wszystkiego o naszych najnowszych zabiegach i promocjach, możesz zadawać pytania, jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji - pomożemy zachować młody wygląd, zgrabną sylwetkę, zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Istniejemy dla wszystkich, którzy dobrze wiedzą, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.