Podobne strony

 • G&G Studio Sp. z o.o.

  Reklama zewnętrzna
  G&G Studio oferuje usługi reklamowe (szyldy, kasetony, tablice, stojaki, litery i znaki 3-d), poligraficzne (druki firmowe, katalogi, foldery, ulotki), oraz wydruki wielkoformatowe (wielkoformatowe wydruki inkjet).
 • AK Studio

  Bilboardy, tablice
  W ofercie firmy znajdziesz: wydruki wielkoformatowe, wydruki kasetonowe, nalepy podłogowe, stendy reklamowe, nalepki zdjęciowe. Ponadto firma zajmuje się również: poligrafią i sitodrukiem, reklamą wizualną, składem komputerowym, projektowaniem form wystawienniczych.
 • Parejo - Pracownia Propagandy

  Bilboardy, tablice
  Pracownia koncentruje się na wszystkim co związane jest z reklamą wielkoplakatową. Dysponuje własną siecią około 200 szt. tablic reklamowych we Wrocławiu. Projektuje i realizuje grafikę na billboardach wszystkimi technikami włącznie z malarskimi oraz zapewniamy druk plakatów.
 • Gambit

  Fotografowanie - usługi
  Strona agencji artystyczno - reklamowej. Codzienna działalność firmy to głównie usługi reklamowe typu billboard i mobile, jednak firma zajmuje się również organizowaniem pokazów mody. Firma posiada licencję na prowadzenie regionalnych eliminacji do wyborów Miss Polski. Znajdziesz tu również galerię zdjęć modelek.
 • Spot S.C.

  Inne
  Firma oferuje usługi poligraficzne w pełnym zakresie, szczególnie zaś w dziedzinie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Reklama na telebimach - Sklep ::

Nasza ocena:
Adres: http://telebimy.hoga.pl

Ulica: Berbeckiego 6

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia.

Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.