Podobne strony

 • Albedo - Gabinet Psycholog Joanny Biegalskiej

  Psychiatria i psychologia
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych: stres, kryzysy osobiste, mobbing, problemy wychowawcze. Psychoedukacja, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.
 • Gabinet psychologiczny

  Psychiatria i psychologia
  Pomoc psychologiczna: samotność, fobia, depresja, nerwica. Gabinet psychologiczny w Warszawie. Redukcja stresu, terapia stresu pourazowego.
 • Psycholog Warszawa Olga Piekarska-Piotrowicz

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Świadczę profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości. FORMA ŚWIADCZONEJ POMOCY: - konsultacje psychologiczne; - pomoc psychologiczna; - interwencja kryzysowa; - psychoterapia indywidualna; - poradnictwo psychologiczne.
 • Anna Babicz, psychoterapia, Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jestem psychoterapeutą i interwentem kryzysowym. Oferuję pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych takich jak strata, rozwód, zaburzenia odżywiania (ortoreksja, bulimia), depresja, jak również w przypadku trudności wychowawczych (np. adolescencja), problemów w relacjach rodzinnych (terapia rodzinna), partnerskich (terapia par). Pracuję z osobami dorosłymi i z młodzieżą.
 • SEKSUOLOG Seksuolog Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli dostrzegłeś u siebie jakiekolwiek zaburzenia, mające wpływ na Twoje życie seksualne, zgłoś się o pomoc do seksuologa. Prywatny Seksuologiczny Gabinet Lekarski to miejsce gdzie wyleczymy każdy problem. Doskonali profesjonaliści Wioletta Konopa-Stelmach - pedagog i specjalista z obrębu edukacji seksualnej, jak również Bogdan Stelmach - lekarz medycyny, specjalista seksuologii, ginekologii i położnictwa oraz Sylwia Osada - psychoterapeutka oraz seksuolog - to kadra, jaka ma na koncie mnóstwo sukcesów. Troszczymy się o komfort psychiczny i bezpieczeństwo pacjenta, wszystek pacjent traktowany jest indywidualnie i z szacunkiem. Zapraszamy do naszego gabinetu oraz odwiedzenia strony www.


:: Psycholog, psychoterapia Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: www.psycholog-psychoterapia.com

Ulica: Grażyny 13

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon: 502 416 299
Opis:

Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię.