Podobne strony

 • 100% PODRYW

  Hasła, teksty, skecze
  Rady, jak poderwać dziewczynę i hasła jakimi raczymy się podczas rozmów towarzyskich.
 • Strona o miłości

  Miłość
  "Trzeba, żeby z czyjegoś powodu bolało serce. Dziwne, ale bez tego życie jest puste". Jeśli zatem twoje serce bije trochę mocniej, zajrzyj tu, a znajdziesz wytłumaczenie tego stanu, a ponadto cytaty, aforyzmy oraz wiersze o miłości.
 • uczucia.net

  Miłość
  Serwis poświęcony najwspanialszemu uczuciu jakim jest MIŁOŚĆ! Znależć tu można wiele artykułów, testów, opowiadań, ciekawostek... Osoby szukające swojej drugiej połówki mogą zamieścić ogłoszenie w kąciku "Poznajmy się".
 • Szkoła Uwodzenia

  Edukacja seksualna
  Wortal dla tych, którzy flirtują, czarują i uwodzą. Tajniki sztuki flirtu i uwodzenia. Rady, jak postępować z płcią przeciwną i jak uwieść kogoś na kim nam zależy. Kurs uwodzenia.
 • Kurs uwodzenia kobiet

  Inne
  Skuteczne podrywanie porady w sprawach męsko-damskich, skuteczny kurs podrywania - nie tylko dla osób nieśmiałych, ale także dla wszystkich tych mężczyzn, którzy lubią atrakcyjne kobiety i chcą je skutecznie podrywać...


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Podrywanie ::

Opis:

Niniejsza strona tematyczna zawiera praktyczne porady i wskazówki odnośnie podrywania i uwodzenia kobiet. Można na niej znaleźć przykładowo treści dotyczące rozmowy z dziewczynami, pokonywania nieśmiałości mężczyzn wobec kobiet czy też wykorzystaniu emocji kobiety do uwodzenia jej. Witryna kierowana jest to szerokiego grona singli, którzy mają problem w kontaktach z kobietami.