Podobne strony

 • 100% PODRYW

  Hasła, teksty, skecze
  Rady, jak poderwać dziewczynę i hasła jakimi raczymy się podczas rozmów towarzyskich.
 • Podryw kontrolowany

  Ogłoszenia towarzyskie
  Jeżeli czujesz się samotny/samotna, zaglądając na stronę być może uda ci się z kimś umówić. Znajdziesz tu bowiem wirtualną wersję programu "Podryw kontrolowany", powstałego po to, by poznawać ze sobą ludzi którzy lubią umawiać się na randki.
 • Strona o miłości

  Miłość
  "Trzeba, żeby z czyjegoś powodu bolało serce. Dziwne, ale bez tego życie jest puste". Jeśli zatem twoje serce bije trochę mocniej, zajrzyj tu, a znajdziesz wytłumaczenie tego stanu, a ponadto cytaty, aforyzmy oraz wiersze o miłości.
 • Mój Weekend - Gra Tylko Dla Dorosłych

  Biznes erotyczny
  Wspaniały prezent, doskonała zabawa, już ponad milion sprzedanych gier. To połączenie najlepszch cech gier planszowych takich jak chińczyk czy monopoly z popularnym jeszcze parę lat temu "flirtem". "Mój Weekend" umożliwia w czasie towarzyskiej gry aranżowanie erotycznych sytuacji.
 • uczucia.net

  Miłość
  Serwis poświęcony najwspanialszemu uczuciu jakim jest MIŁOŚĆ! Znależć tu można wiele artykułów, testów, opowiadań, ciekawostek... Osoby szukające swojej drugiej połówki mogą zamieścić ogłoszenie w kąciku "Poznajmy się".


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Podrywanie ::

Opis:

Niniejsza strona tematyczna zawiera praktyczne porady i wskazówki odnośnie podrywania i uwodzenia kobiet. Można na niej znaleźć przykładowo treści dotyczące rozmowy z dziewczynami, pokonywania nieśmiałości mężczyzn wobec kobiet czy też wykorzystaniu emocji kobiety do uwodzenia jej. Witryna kierowana jest to szerokiego grona singli, którzy mają problem w kontaktach z kobietami.