Podobne strony

 • Zinner PPHU

  Wagi i kasy fiskalne
  Strona przedstawiciela czołowych firm produkujących wagi elektroniczne, analityczne i laboratoryjne oraz oferującego metkownice, krajalnice, drukarki do kodów kreskowych i oprogramowanie. Na stronie znajdziesz informacje o firmie oraz jej ofercie - m.in. całą gamę najrozmaitszych wag (od jubilerskich, poprzez wodoodporne, aż po płozowe) z opisami, danymi technicznymi oraz cenami.
 • Tecom S.c.

  Wagi i kasy fiskalne
  Firma prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, wag elektronicznych, drukarek oraz czytników kodów. Na stronie poznasz więcej szczegółów oraz przejrzysz ofertę.
 • Kuba - chłodnictwo, gastronomia, meble

  Maszyny spożywcze
  Strona przedsiębiorstwa oferującego profesjonalne urządzenia gastronomiczne i chłodnicze dla sklepów, restauracji, punktów małej gastronomii, takie jak: meble sklepowe, grille, linie gazowe i elektryczne, opiekacze, wagi elektroniczne itp. Więcej szczegółów na temat oferty oraz dane teleadresowe firmy - na stronie.
 • Radwag Śląsk - Wagi Elektroniczne

  Producenci
  Firma zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem wag elektronicznych wszelkich typów - od analitycznych, laboratoryjnych, przemysłowych do hakowych i samochodowych. Jest autoryzowanym przedstawicielem ZMP RADWAG w Radomiu. Więcej szczegółów - na stronie.
 • Softland Polska

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma Softland Polska specjalizuje się w kompleksowej informatyzacji przedsiębiorstw, sklepów, urzędów administracji państwowej i oświaty wraz z instalacją sieci komputerowych, kas fiskalnych i urządzeń biurowych oraz tworzeniu stron www.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Wagotechnika - wagi samochodowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wagotechnika.pl

Ulica: Puławska 25/u7

Miasto: Lublin
Kod: 20-051
NIP:

Telefon: 81 533 77 76
Opis:

Na przestrzeni lat nasza firma wypracowała swój własny system jakości, który gwarantuje iż wagi samochodowe przez nas oferowane wyznaczają masę samochodów oraz innych pojazdów kołowych z powtarzalną precyzją pomiarów. Solidnie wykonana konstrukcja oraz renomowani producenci podzespołów elektronicznych to kolejny ważny atut naszych wag, który zapewnia im długą, bezawaryjną pracę w przemyśle.