Podobne strony

  • TM

    Maszyny poligraficzne
    Strona producenta naświetlarek UV służących do produkcji pieczątek polimerowych oraz naklejek wypukłych 3D. Na stronie m.in. dane na temat naświetlarek, frezarek CNC, informacje o produkcji naklejek 3D i grawerowaniu.
  • Producent separatora oleju ECO-4 do czyszczenia chłodziwa.

    Firmy wg branży
    Separator ECO-4 jest separatorem koalescencyjnym specjalnie zaprojektowanym do czyszczenia chłodziwa stosowanego w obróbce metalu.Używając separator można przedłużyć okres stosowania chłodziwa nawet dwukrotnie. Oferujemy również używane obrabiarki CNC we współpracy z angielską firmą RK International Machine Tools. Na stronie mamy oferty wraz z cenami używanych tokarek CNC, frezarek CNC oraz centrów obróbczych. Są to głównie maszyny CNC firm Colchester, Haas, Bridgeport, Fanuc, Hardinge.


:: Sprzedaż - obrabiarki cnc, tokarki cnc, oprogramowanie CATIA ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tbitech.pl

Ulica: Bosacka 52

Miasto: Racibórz
Kod: 47-400
NIP:

Telefon: 32 777 43 60
Opis:

TBITechnology to firma zajmująca się sprzedażą i produkcją maszyn cnc - obrabiarki, tokarki, frezarki cnc własnej marki oraz marki Wemas. Sprzedajemy oraz wdrażamy oprogramowanie PLM - Catia, Enovia, Delmia. Oferujemy kompleksowe usługi - od sprzedaży poprzez szkolenia i serwis. Zaufaj firmie, która ma duże doświadczenie i dobrą markę na rynku.