Podobne strony

 • Novatio Masaże

  Regionalne
  Novatio Masaże to gabinet masażu w Luboniu koło Poznania, który oferuje szeroki zakres masaży. Przystępne ceny i wyjątkowa atmosfera zapewnią każdemu klientowi chwilę relaksu i odprężenia. Zatrudniamy specjalistów tylko z uprawnieniami. Zapraszamy
 • Fizjol usługi fizjoterapeutyczne

  Medycyna i zdrowie
  Oferujemy Państwu usługi fizjoterapeutyczne m.in: masaż, drenaż limfatyczny,program ćwiczeń dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta.Dojazd w Poznaniu jest bezpłatny.
 • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Poznańskie Centrum Medyczne Stanley to miejsce w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie i o zdrowie Twojej rodziny. Centrum Medyczne oferuje specjalistyczne konsultacje lekarskie, profesjonalne badania np. kompleksową ofertę USG, można także skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.
 • Anies - Centrum Zdrowia i Urody - Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Dietetyk z Poznania oferuje pomoc w zakresie zmiany niewłaściwych nawyków żywieniowych, które mają wpływ na zdrowie i samopoczucie. Każdy człowiek powinien przyjmować określoną ilość substancji aktywnych, które pomagają w utrzymaniu regulacji gospodarki organizmu oraz w dalszych procesach fizjologicznych. Źle zbilansowana dieta i niewłaściwy tryb życia mogą prowadzić do przedwczesnych chorób, zmęczenia i rozdrażnienia, który ma również wpływ na otaczających nas ludzi. Zachęcamy do zapoznania się


:: Rehabilitacja Masaż Poznań REHA-HELP ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.reha-help.pl/

Ulica: Szamarzewskiego 2

Miasto: Poznań
Kod: 60-516
NIP:

Telefon:
Opis:

REHA-HELP
GABINET REHABILITACJI RUCHOWEJ, FIZYKOTERAPIA I MASAŻ LECZNICZY - POZNAŃ
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy fizjoterapeutów w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.