Podobne strony

 • Teatr Studio Buffo

  Teatry
  Do tego teatru przyciągają dwie niezwykłe osobowości: Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. I właściwie nic już nie trzeba dodawać... Obejrzyj fotografie, zobacz co i kiedy grają. Możesz również zapoznać się z ofertą studia nagrań, restauracji oraz galerii.
 • SFMstudio

  Studia nagrań
  Na stronie znajdziesz ofertę studia nagrań, która obejmuje produkcję nagrań wokalnych i instrumentalnych o najwyższym poziomie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu rejestrującego i edycyjnego.
 • HELLENIC

  Sprzęt audio
  Hellenic jest jednoczesnie agencją artystyczną, profesjonalneym studiem nagrań oraz muzycznym wydawnictwm. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy.
 • SPECRTUM

  Studia nagrań
  Strona studia zajmującego się realizacją projektów muzycznych, filmowych i promocyjno-reklamowych. Znajdziesz tu informacje o stosowanych technikach, cennik oraz sklep.
 • Studio Centrum

  Studia nagrań
  Studio oferuje usługi w dziedzinach dźwięku i obrazu: nagrania audio (lektorzy, zespoły, orkiestry symfoniczne, chóry - studyjnie i koncertowo), mastering, komponowanie muzyki, tworzenie efektów dźwiękowych, rejestrację i montaż wideo, produkcję reklam, udźwiękawianie filmów, prezentacji, gier czy też fotografię.


:: Studio nagrań ::

Nasza ocena:
Adres: http://ewrecords.com

Ulica: Kęszyca Leśna 18

Miasto: Międzyrzecz
Kod: 66-300
NIP:

Telefon:
Opis:

Earthworm Records to profesjonalne studio nagrań, gdzie muzyka i dobry klimat, idzie w parze z doswiadczeniem i zaangażowaniem. Dla Twojego komfortu pracy i radosci tworzenia, zadbaliśmy o wysokiej klasy peryferia studyjne i backline, który pozwoli na uzyskanie tego, czego oczekujesz od brzmienia.

Jeśli szukasz studia i chcesz żeby Twoja sesja odbyła się bez kompromisów i ograniczeń, skontaktuj się z nami, czekamy właśnie na Ciebie. Studio nagrań Earthworm Records Kęszyca Leśna woj. lubuskie