Podobne strony

 • Śledzenie GPS

  Komputery i internet
  SpySat to kompleksowy system służący do geolokalizacji w czasie rzeczywistym za pośrednictwem systemu GPS i Internetu. Z pomocą SpySat możliwe jest śledzenie dowolnego obiektu na kuli ziemskiej i zobrazowanie jego położenia na cyfrowej mapie dostępnej w naszym serwisie Nie potrzebujesz już drogich i awaryjnych systemów rejestrujących trasy nadajnika. Wystarczy palmtop, prosty program i konto na SpySat.
 • GPS GSM GPRS monitoring i lokalizacja pojazdów

  Motoryzacja i transport
  Nowoczesny system GPS satelitarnej lokalizacji pojazdów i zarządzania flotą. GPS monitoring, monitoring mobilny, pełna logistyka i ochrona GPS 24h. Sondy paliwa i zabezpieczenia pojazdów. System monitoringu logistycznego GPS umożliwia przez 24h stałą obserwację bieżącej lokalizacji, prędkości i ważnych parametrów pracy pojazdu. Zapraszamy !
 • Monitoring GPS, zarządzanie flotą, lokalizowanie samochodu

  Motoryzacja i transport
  AutoGuard - producent autorskiego systemu zarządzania flotą pojazdów AutoControl. Monitoring GPS umożliwia łatwe lokalizowanie samochodów. Kontrola gps paliwa pozwala na sprawne zarządzanie flotą w obrębie kosztów paliwowych.
 • Lokalizator GPS Satis

  Elektronika
  „SATIS” to nazwa przedsiębiorstwa zajmującego się świadczeniem usług o charakterze IT. W ofercie można znaleźć wiele różnych systemów lokalizacji pojazdów i monitorowania ich stanu technicznego na odległość. Składają się one nie tylko ze sprzętu GPS, ale również z odpowiedniego oprogramowania. Oferta skierowana jest do firm dysponujących flotami pojazdów lekkich, ciężkich, firm budowlanych chcących kontrolować maszyny, firm komunalnych i wypożyczalni pojazdów.
 • Monitoring pojazdów | GPS Guardian

  Elektronika
  Monitoring pojazdów z wykorzystaniem platformy GPS Guardian to pewny sposób na optymalizację firmowych wydatków związanych z flotą. Zaawansowana technologia wykorzystywana w monitoringu GPS pojazdów, pozwala na odczyta w czasie rzeczywistym danych dotyczących spalanego paliwa i prędkości pojazdów. GPS Guardian zapewnia pełne wsparcie w procesie wdrożenia urządzeń do firmowej floty.


:: GPS Monitoring 24 ::

Nasza ocena:
Adres: http://gpsmonitoring24.pl

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Gpsmonitoring24.pl to serwis informacyjny o monitoringu pojazdów, lokalizacji osób z użyciem systemów nawigacji satelitarnej GPS. Monitoring GPS pozwala na znacznie efektywniejsze zarządzanie flotą pojazdów co przekłada się na realne korzyści finansowe, redukcję kosztów oraz pełniejszą kontrolę. Wykorzystanie systemów GPS uniemożliwia użytkowanie aut nie zgodnie z jego przeznaczeniem, przekraczanie wyznaczonych prędkości oraz ogranicza wszelakie oszustwa paliwowe. Celem serwisu jest prezentowani