Podobne strony

 • Biuro Matematyki Stosowanej s.c.

  Dla przedsiębiorstw
  Partner Oracle. Firma oferuje dedykowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Specjalnością BMS są systemy bazodanowe klient-serwer, CRM, DSS, a także usługi eksploracji danych (data mining).
 • Centrum Rozwiązań Menedżerskich

  Kursy biznesowe
  Misją firmy jest stopniowe przekształcanie firm i instytucji w organizacje samouczące się, co sprawia, że możliwe staje się uzyskiwanie powtarzalnej przewagi konkurencyjnej i stałej satysfakcji klientów.
 • Logistyka a Jakość

  Prasa branżowa
  Strona pisma prezentującego rozwiązania z zakresu systemów logistycznych mających wpływ na płynność procesów produkcji i dystrybucji. Periodyk skierowany jest głównie do wyższego szczebla zarządzania oraz fachowców logistyków. Oprócz informacji dotyczących dystrybucji, prenumeraty i reklamowania się w piśmie znajdziesz tu kilka archiwalnych artykułów.
 • T - Systems Polska

  Sieci - budowa, projekty
  Firma jest dostawcą systemów teleinformatycznych. Dostarcza zaawansowane systemy klasy ERP, CRM, nowoczesne narzędzia dla handlu elektronicznego oraz świadczy usługi outsourcingowe. NA stronie dokładna charakterystyka działalności firmy
 • Surfland Systemy Komputerowe - integrator rozwiązań IT

  Sieci i okablowanie
  Firma zajmuje się integracją systemów komputerowych oraz projektantowaniem i instalacją rozwiązań sieciowych opartych o wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie. Oferta oparta jest na produktach liderów rynku komputerowego: Hewlett-Packard, Compaq, Lucent Technologies, Cisco. Posiada uprawnienia Autoryzowanego Serwisu firmy Hewlett-Packard w zakresie drukarek i komputerów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: CRM online ::

Opis:

Oprogramowanie CRM może mieć zarówno formę oprogramowania instalowanego na danym komputerze, jak i systemu udostępnianego online. To drugie zdobywa coraz większe uznanie użytkowników ze względu na niższe koszty, brak konieczności zakupu fizycznego nośnika oprogramowania czy dokonywania jego samodzielnej aktualizacji.
Nowością na rynku jest oprogramowanie esme - crm online, które nie jest klasycznym CRMem, lecz jego odmianą obudowaną dodatkowymi funkcjonalnościami.

Słowa kluczowe: