Podobne strony

 • Dowpol - Składane Stoły do Masażu

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się produkcją stołów do masażu w wersji przenośnej. Stoły takie mają konstrukcje drewnianą, a do ich budowy używane jest specjalnie dobrane i sezonowane drewno bukowe i sosnowe. Strona zawiera charakterystykę produktów oraz mapke ułatwiajacą dojazd do firmy.
 • Usługi pielęgniarskie i masaże

  Pielęgniarstwo
  Strona przedstawia ofertę usług pielęgniarskich i masaży. Usługi wykonywane w domu pacjenta.
 • ActiveLive

  Gimnastyka
  Trener prowadzący treningi indywidualne na terenie Katowic i całego Śląska.
 • GABINET MASAŻU Z ELEMENTAMI REHABILITACJI drenaż limfatyczny

  Medycyna i zdrowie
  W dzisiejszych czasach wielu z nas boryka się z ciężkimi bólami kręgosłupa, wyczerpaniem oraz stresem. Gabinet Masażu Z Elementami Rehabilitacji to idealne miejsce dla osób chcących się zrelaksować po męczącym dniu, korzystając z odprężającego masażu lub ogromnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych. Klienci liczyć mogą dodatkowo na profesjonalną fizykoterapię, która sprowadzi szybką i efektywną ulgę. Praca na doskonałych jakościowo kosmetykach najlepszych marek, a dodatkowo przy wykorzystaniu nowoczesnego, w pełni efektywnego sprzętu, to kolejna gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających osób. Gabinet Masażu z Elementami Rehabilitacji prowadzi swoją działalność na terenie Pabianic. Swoim klientom gwarantuje dodatkowo liczne ulgi i możliwość zdobycia karty stałego klienta. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami zapraszamy na.
 • Stawiam Na Zdrowie - Znajdź najlepszego lekarza specjalistę

  Medycyna i zdrowie
  Jest to portal medyczny zrzeszający lekarzy specjalistów którzy przyjmują pacjentów prywatnie. Stworzyliśmy produkt dzięki któremu pacjenci mogą w łatwy, szybki i przejrzysty sposób znaleźć lekarza specjalistę który świadczy usługi poszukiwane przez pacjentów. Jako jedyni w Polsce uruchomiliśmy infolinię medyczną o numerze 801 589 950, pod którą stacjonują konsultanci którzy według Państwa potrzeb znajdą właściwego lekarza specjalistę w obrębie miejscowości która Państwa interesuje.


:: Masaże lecznicze w domu pacjenta Paweł Król Masażysta Dypl. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.masaz-leczniczy.com

Ulica: Wąwozowa 18

Miasto: Warszawa
Kod: 02-796
NIP: 521-134-98-25

Telefon: 22-304-88-19
Opis:

Masażysta Dyplomowany Paweł Król w Warszawie - Warszawa Ursynów oferuje: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa. Możliwy dojazd do pacjenta na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta usług zamieszczoną na mojej stronie internetowej www.masaz-leczniczy.com.