Podobne strony

 • Rottweiler Hodowla Darel

  Rottweiler
  Wiodąca hodowla rottweilera w Polsce. Na stronie: pełna prezentacja psów łącznie z rodowodami, różne informacje dla zainteresowanych, i inne.
 • Akita u Izis

  Akita Inu
  Strona poświęcona jest akita-inu (rasie japońskiego szpica). Zawiera m.in.: informacje o standardzie rasy, jej historii, hodowlach w Polsce, psychicznych i fizycznych predyspozycjach, chorobach, a także linki na inne strony, regulamin Związku Kynologicznego, przepisy prawne i weterynaryjne, i inne.
 • Angielski Springer Spaniel

  Spaniel
  Szukasz prawdziwego przyjaciela na całe życie? Wspaniałego myśliwego i towarzysza? Zajrzyj na stronę, a dowiesz się tu sporo o Angielskim Springer Spanielu i zapoznasz się z przedstawicielami tej rasy pochodzącymi z jednej z hodowli.
 • ..::Jag-Sza Hodowla Dogów Niemieckich::..

  Dog
  Strona internetowa hodowli Jag-Sza, specjalizującej się w dogach niemieckich, żółtych, pręgowanych, czarnych i arlekinach. Tutaj mogą państwo znaleźć informacje na temat jej championów oraz możliwościach zakupu szczeniaków, kojarzenia par. Strona zawiera także zdjęcia championów.
 • Mastif angielski - reproduktor

  Mastif
  Jest to strona przedstawiająca championa międzynarodowego, reproduktora rasy mastif angielski. Na stronie można poznać wygląd psa, zapoznać się z informacjami na temat jego pochodzenia i osiągnięć, a także obejrzeć jego fotografie.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Gończy Polski - Reproduktor CAR i EKSTER ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gonczepolskie.pl

Ulica:

Miasto: Dębica
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Strona poświęcona psom myśliwskim polskiej rasy Gończy polski CAROWI Czarny Tulipan i EKSTEROWI z Huculskiej Łąki - reproduktory, psy polujące, championy. Na stronie informacje o naszych gończych, bardzo bogata galeria, a w niej zdjęcia przedstawiające nasze gończe, szczeniaki, myślistwo. Zapraszamy.