Podobne strony

 • Dom Maklerski Penetrator

  Biura maklerskie
  Oferta biura, oraz bardzo użyteczny serwis "plikowy" dla inwestorów.
 • Europlakat Polska

  Bilboardy, tablice
  Jeden z liderów na polskim rynku reklamy zewnętrznej (tablice, city lights, środki komunikacji miejskiej). Firma oferuje usługi w zakresie planowania, organizacji i pełnej obsługi kampanii reklamowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, a także kampanie w Europie. Ponadto firma prowadzi działalność brokerską, planując i koordynując kampanie na tablicach innych firm.
 • Centromor

  Osprzęt
  Centromor zajmuje się dostarczaniem urządzeń przemysłowych, w tym szczególnie wyposażenia okrętowego, budową jachtów, statków handlowych, rybackich i specjalistycznych, sprzedażą i kupnem używanych jednostek pływających, spedycją i transportem międzynarodowym, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, usługami turystycznymi, usługami consultingowymi i doradztwem w dziedzinie gospodarki morskiej.
 • Fortis Securities Polska S.A.

  Biura maklerskie
  Strona biura maklerskiego, które do niedawna funkcjonowało pod nazwą Polski Dom Maklerski. Witryna prezentuje ofertę brokerską biura, liczne analizy papierów wartościowych, notowania z warszawskiej giełdy oraz możliwość założenia rachunku i składania zleceń maklerskich przez internet. Strona Fortis Securities Polska dostępna jest w języku polskim oraz angielskim.
 • L+O International Insurance Broker Sp. z o.o.

  Brokerzy
  Strona firmy zapewniającej dużym i średnim podmiotom gospodarczym (szczególnie z branży budowlano-montażowej) wszechstronną i kompleksową obsługę brokerską według standardów międzynarodowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku ubezpieczeniowego. Znajdziesz tutaj pełną ofertę, ankietę służącą do bezpośredniej komunikacji oraz trochę danych firmy.


:: Navimor ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.navimor.com.pl

Kategorie:

Opis:

Firma oferuje m.in.: usługi brokerskie w zakresie remontów, przebudów i modernizacji wszystkich typów statków, usługi w zakresie handlu statkami, dostawy importowane dla stoczni i przemysłu.

Słowa kluczowe: