Podobne strony

 • Biuro Matematyki Stosowanej s.c.

  Dla przedsiębiorstw
  Partner Oracle. Firma oferuje dedykowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Specjalnością BMS są systemy bazodanowe klient-serwer, CRM, DSS, a także usługi eksploracji danych (data mining).
 • Centrum Rozwiązań Menedżerskich

  Kursy biznesowe
  Misją firmy jest stopniowe przekształcanie firm i instytucji w organizacje samouczące się, co sprawia, że możliwe staje się uzyskiwanie powtarzalnej przewagi konkurencyjnej i stałej satysfakcji klientów.
 • Logistyka a Jakość

  Prasa branżowa
  Strona pisma prezentującego rozwiązania z zakresu systemów logistycznych mających wpływ na płynność procesów produkcji i dystrybucji. Periodyk skierowany jest głównie do wyższego szczebla zarządzania oraz fachowców logistyków. Oprócz informacji dotyczących dystrybucji, prenumeraty i reklamowania się w piśmie znajdziesz tu kilka archiwalnych artykułów.
 • T - Systems Polska

  Sieci - budowa, projekty
  Firma jest dostawcą systemów teleinformatycznych. Dostarcza zaawansowane systemy klasy ERP, CRM, nowoczesne narzędzia dla handlu elektronicznego oraz świadczy usługi outsourcingowe. NA stronie dokładna charakterystyka działalności firmy
 • Surfland Systemy Komputerowe - integrator rozwiązań IT

  Sieci i okablowanie
  Firma zajmuje się integracją systemów komputerowych oraz projektantowaniem i instalacją rozwiązań sieciowych opartych o wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie. Oferta oparta jest na produktach liderów rynku komputerowego: Hewlett-Packard, Compaq, Lucent Technologies, Cisco. Posiada uprawnienia Autoryzowanego Serwisu firmy Hewlett-Packard w zakresie drukarek i komputerów.


:: VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM ::

Nasza ocena:
Adres: http://vbs.com.pl/

Ulica: Gen. Andersa 1/6

Miasto: Szczytno
Kod: 12-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania przez 30 dni.