Podobne strony

 • Hewlett-Packard Polska

  Koncerny
  Koncern będący producentem sprzętu komputerowego - w ofercie m.in. komputery HP Brio, Vectra, NetVectra, notebooki HP OmniBook, monitory, stacje robocze HP Kayak, serwery, drukarki, skanery, palmtopy.
 • Syriusz

  Wagi i kasy fiskalne
  Producent wielu programów usprawniających działalność firmy. Regionalny dystrybutor urządzeń fiskalnych Elzab. Oferuje komputery, oprogramowanie, palmtopy oraz kasy fiskalne.
 • Glen Sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Palmtopy, notatniki elektroniczne, rzutniki, kalkulatory HP oraz komputery palmsize to oferta firmy Glen. Firmowa strona zawiera prezentacje oferowanych produktów wraz z opisami technicznymi wykorzystywanych w palmtopach technologii (bluetooth itp.), cennik i ogólne informacje o firmie.
 • Zakupy - HOGA.PL

  Supermarkety
  Jeżeli szukasz jakiegoś produktu z branży komputerowej lub fotograficznej i nie wiesz czy jest jakieś miejsce w internecie, gdzie można go nabyć bez problemu i w łatwy sposób, to zajrzyj na stronę zakupy.hoga.pl. Ten internetowy supersklep oferuje szeroki asortyment produktów: komputery (zestawy, akcesoria, monitory i inne), notebooki (akcesoria, palmtopy i inne) oraz artykuły z branży fotograficznej (aparaty, akumulatory i inne). W sklepie znajduje się wyszukiwarka, dzięki której można szukać produktów wg nazwy i ceny towaru. Za zamówione towary płatność następuje przy odbiorze lub przelewem. Na stronach zamieszczono również regulamin dokonywania zakupów oraz zestaw najczęściej pojawiających się pytań (wraz z odpowiedziami).
 • 3Com Polska

  Koncerny
  Firma jest przedstawicielem producenta sprzętu komputerowego (palmtopy) i teleinformatycznego (modemy, karty sieciowe, koncentratory) oraz integratorem systemów. Organizuje również szkolenia dotyczące własnych produktów. Ciekawa strona z aktualnościami.


:: Tions Technology - Sklep z Technologiami Jutra ::

Nasza ocena:
Adres: www.tions.pl

Ulica: al. Witosa 31/207

Miasto: Warszawa
Kod: 00-710
NIP: 5213353593

Telefon: +48 222-501-690
Opis:

Tions Technology powstało by dostarczać najnowsze rozwiązania z dziedziny technologi mobilnych. Specjalizujemy się w dostarczaniu smartphone, pda i tabletów a także telefonów komórkowych i akcesoriów. Główny nacisk kładziemy na fachową wiedzę przekazywaną przez naszych pracowników, szczegółowe, autorskie opisy i specyfikacje techniczne produktów a także dostępność sprzętu zaraz po jego światowej premierze.