Podobne strony

 • Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna

  Spawalnictwo
  Specjalnością firmy jest obróbka mechaniczna i spawalnictwo, a w szczególności cięcie laserem. Firma oferuje także: spawanie, toczenie, frezowanie. Szczegóły - na stronie.
 • Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Technologia cięcia wodą i cięcia laserem jest w dzisiejszych czasach nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem w dziedzinie precyzyjnej obróbki materiałów. Cięcie wodą polega na użyciu strumienia wody(cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego o bardzo wysokim ciśnieniu) w celu przecięcia materiału. W przypadku cięcia laserowego czynnik tnący stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. Budexpert Gliwice od lat z powodzeniem stosuje opisane technologie-budexpert.com.pl
 • LASER SPEC Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Fachowa firma „LASER SPEC” przeprowadza wielofunkcyjną i wielozadaniową, elastyczną obróbkę stalowych i aluminiowych blach. Z jednostką współpracują rzesze zadowolonych Klientów Indywidualnych, lecz też wielu Klientów Instytucjonalnych bądź Korporacyjnych. Laserowe cięcie blach, rur oraz profili wraz z ich gięciem czy spawaniem czy malowaniem to niektóre z działań, które umożliwiają przedsiębiorstwu na produkowanie dowolnych kształtów czy detali, półproduktów oraz wyrobów gotowych. Strona internetowa firmy „LASER SPEC” zawiera wszelakie szczegółowe informacje o wyrobach oraz usługach, w których jednostka się specjalizuje.
 • ABC Colorex - spawanie, malowanie proszkowe

  Firmy wg branży
  Fachowość i solidność to zasady krakowskiej firmy ABC Colorex. Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce aluminium i malowaniu proszkowym. Podejmujemy się dowolnych zleceń, posiadamy bardzo doświadczony zbiór specjalistów, którzy z całkowitym zaangażowaniem wdrażają projekty. Innowacyjne i w pełni wyekwipowane hale zaręczają najwyższą próbę oferowanych za pomocą nas usług. ABC Colorex to olbrzymie doświadczenie w proszkowaniu i obróbce blach - działamy na rynku od dekady oferując usługi w jakich jesteś
 • Cięcie laserem Śląsk

  Nauka i technika
  Firma TechPol świadczy usługi laserowego cięcia blach na Śląsku. Posiadamy w naszym parku maszynowym nowoczesne wycinarki laserowe umożliwiające precyzyjne cięcie w metalu o grubości do 25mm, a także krawędziarki służące do gięcia blach i profili w technologii CNC. Zapewniamy sprawną realizację zamówień dzięki przemyślanemu procesowi technologicznemu. Zapraszamy zleceniodawców do współpracy w dziedzinie obróbki metali na Górnym Śląsku.


:: Cięcie laserem ::

Opis:

Serwis informacyjny poświęcony technologii cięcia: cięcie laserem, cięcie wodą, cięcie mechaniczne (skrawaniem, kuźnicze, plastyczne), cięcie plazmą. Zakres stosowania, przebieg procesów, zalety i wady poszczególnych technologii. Ponadto historia omawianych technik, ciekawostki, najwięksi wynalazcy itp.