Podobne strony

 • QBS

  Dla przedsiębiorstw
  Firma QBS zajmuje się produkcją oprogramowania administracyjnego, dla bibliotek, biu, ewidencyjnego, finansowo-księgowego, handlowego, informatycznego, kadrowo-płacowego, medycznego, branżowego, sportowego, telefonicznego, zarządzania adresami, usługowego, archiwizacyjnego, maszynowego, magazynowego oraz programów na zamówienie. Na stronie szczegółowe informacje o funkcjach i zastosowaniu poszczególnych programów oraz sklep internetowy.
 • OPUS-SOFT

  Producenci
  Firma zajmuje się produkcją oprogramowania dla jednostek serwisowych i pisaniem programów na zamówienie. Po szczegóły zajrzyj na stronę.
 • 2M SYSTEM - MULTIMEDIA

  Prezentacje multimedialne
  Firma zajmująca się wykonawstwem profesjonalnych prezentacji multimedialnych, prezentacji multimedialnych na CD i wizytówkach, projektowaniem stron www wg. najnowocześniejszych technologii.
 • KOMAKO Software House

  Dla przedsiębiorstw
  KOMAKO Software House to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe działające w branży informatycznej. Zajmuje się szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw, projektując, sprzedając i instalując systemy komputerowe oraz oprogramowanie (do obsługi firm, dla budownictwa, dla biur obrotu nieruchomościami, do zarządzania dokumentacją systemów jakości i inne).
 • DataSoft PROject

  Dla przedsiębiorstw
  Usługi informatyczne, sprzęt, oprogramowanie CRM, CMS, strony i portale internetowe, webdesign, projekty informatyczne, programy "pod klucz", sklepy internetowe, programy lojalnościowe.


:: Programy na zamówienie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.datadiscovery.pl

Ulica: Al. 3 maja 9

Miasto: Kraków
Kod: 30-062
NIP: 679-249-69-06

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Krakowskiej firmy DataDiscovery. Głównym aspektem naszej działalności jest projektowanie oraz wdrażanie autorskich rozwiązań sprzętowo-programowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Na swoim koncie mamy udane realizacje projektów z takich dziedzin jak prawo, ekonomia czy medycyna. Firma DataDiscovery prowadzi także sprzedaż własnych rozwiązań, jednym z nich jest program do obsługi kancelarii prawnej - Repertorium.